Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Xenon uzun far!!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ylmz26 tarafından paylaşıldı.

1. ylmz26

ylmz26 SCW Üyesi

287
    0
    16
    selam arkadaslar.!arabaya uzun farlar icin xenon almayi düsünüorum!!arabanin ampül tipi h1. internette bisey buldum bi de.D2S ve D2R.bunlarin ne oldugunu bilen var mi??

2. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Onlarda xenon far çeşitleri. Tam detayını bilmiyorum..

3. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    yanlız uzun farda xenon çok sağlıklı olmayacaktır. özellikle gün içinde ilk kullanımlarda we seri kullanman gereken yerlerde çok kullanışlı olmayacaktır

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Ozanın da dediği gibi kullanışlı olmayacak ve sorun yaratacaktır.Çünkü xenonların belli bi sıcaklığa gelmesi gerekiyor aydınlatmayı verimli hale getirmek için.Normalde farları yaktığımızda dikkat edersen çok sönük yanar önce 10 saniye içinde git gide şiddeti artar.Selektör yaptığın zaman çok zayıf bir ışık vericektir.Bi süre bekleyin eğer varsa bi-xenon bi far kiti düşün derim

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Uzunlara xenon pekde güzel olmaz, çünkü genelde selektör niyetine gittiğimiz için ısınma süresi fazla sürecek ve seni tatmin etmez.

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bixenon seçeneğini araştır, eğer bulamazsan uzunlarda xenon seçeneğinin yanından bile geçme.

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    uzuna ben de düşünmüştüm bi ara ama söylendiği gibi hemen ısınmadığı gibi selektör atarken ampulün patlama riski çok yüksekmiş zaten adam gibi sıcak olmadığı için..
    elektrikçilerin yalancısıyım..

8. ylmz26

ylmz26 SCW Üyesi

287
    0
    16
    görüsleriniz icin sagolun arkadaslar..bende vazgectim almaktan..coming home almayi düsünüorum!!baglayabilirler mi diye kararsizim acikcasi.?ne dersiniz??

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    uzunlarda ilk selektör pek tad vermez ama sonrakiler patlatır selektörü oldukça keyifli birşey bence....

d2s d1s bunlar ampul tipi H1 H3 H4 H7 gibi

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    8L kasa 2000 model S3 de vardı D2S,fabrıkayson xenonların tıpı olabılır

Sayfayı Paylaş