Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon Sis Hakkında Yardım

y4sjn

Kayıtlı Üye
Selam doslarım ..
2010 model 1.4 tsi style bir Leona xenon sis taktıracak olsam nasıl bir yol izlemeliyim orjinal olması şartmıdır? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum ..

evet arkadaşım orjınal almak zorundasın çünkü çin malı xenonları makyajlı kasada kabul etmıyor aracın beyni.daha geçen hafta yaşadık aynı sorunu hatta beyınde arıza bıle verdı 150 tl ye zar zor yaptırdık haliyle xenonlarıda çöpe attık

abi orjinal derken hangi marka almalıyım

cin malı 150 200 tl lik xenonda olsa mtec philips can bus sistemli pahalı xenonlardanda olsa sonradan yapma oldugu ıcın hıc bırı orjınal olmuyor ve teklemicek garantiside yok.bırde donuse duyarlı far oldugundan dolayı sureklı yanıp sonecek zamanla balanslardan veya ampullerden bırı teklemeye baslıcaktır.Tavsiyem philips veya osram night breaker beyaz ampullerinden kullanın beyaz ısık ıstıyorsanız.

cin malı 150 200 tl lik xenonda olsa mtec philips can bus sistemli pahalı xenonlardanda olsa sonradan yapma oldugu ıcın hıc bırı orjınal olmuyor ve teklemicek garantiside yok.bırde donuse duyarlı far oldugundan dolayı sureklı yanıp sonecek zamanla balanslardan veya ampullerden bırı teklemeye baslıcaktır.Tavsiyem philips veya osram night breaker beyaz ampullerinden kullanın beyaz ısık ıstıyorsanız.
+3000

zamanında dursun ustaya taktırmıştım. 250 tl ye fakat markasını tam hatırlamıyorum carex"ti galiba :confused:
8 aydır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.:eek:key:

Orjınal olmayan xenonlar başa bela.Benim 2008 leonumda kısalar ve sislerde var saatli bomba :) her an bozulabilir gözüyle bakıyorum,bugün yarın xenonları söktürüp orjınallere dönüş yapabilirim..

onur kardeş imzanı çalsam pardon alsam kızmazsın değil mi? :)

Geri
Üst Alt