Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Xenon montajı

Konu, 'Tuning' kısmında PetrolHead tarafından paylaşıldı.

1. PetrolHead

PetrolHead SCW Üyesi

114
    155
    43
    Herkese merhaba malum el ayak arabası tavsiyesi için bir konu acmistim, aracı aldım mazda 626 1991 model 2.0 4 cam otomatik ayarlı direksiyon pilot bel destekli koltuklar vs gayet konforlu ve sağlam bir araç kasada çürük yok aracın motorunu mekaniğini tamamı ile sifirladiktan sonra ufak tefek kozmetik işler kaldı kendi çapında hobi amaçlı ugrasiyorum bu günde boş dururken bir arkadaşımın cree Led takip kendinden çıkan xenonlari bana hediye etti bende işe koyuldum (2 saat sürdü sökmek takmak vs aşırı özen gostermedim fakat yaptığım işten memnun kaldım ) fotoğraflar ; uploadfromtaptalk1462030482549.jpg [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    İlk başlarda terettudte olduğum için karanlık bir ortamda orijinal ampullerle karsilastirdim ondan sonra montaja başladım gece fotoğraflarını paylasirim keyifli forumlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. AdeM59 bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.772
    5.610
    113
    Çok güzel olmuş uzaktan çok iyi görünecek

kurye ile elden teslime verildi

3. PetrolHead

PetrolHead SCW Üyesi

114
    155
    43
    Evet geceleyin deneyimledim Tek sorunumuz mercek olmaması (isik kesiti düz degil farkli noktalara dagiliyor )şimdilik idareten böyle kullanicam trafikte karşıdan gelen surucuyu rahatsız ediyor eksikleri tamamladiktan sonra şeffaf cam döküp mercek koyucam o zmn asıl formuna ulaşır :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş