Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon kit mi,xenon ampul mü?

çıkma bir mercekli far bulana kadar sanırım sarı uzunlara devam edeceğiz...teşekkür ederim arkadaşlar ilginize.:)

çıkma mercekli far bulma ihtimalin çok düşük ama. eğer dışarıda bixenon far yaptırma şansın yoksa bence uzunları hiç elleme, sarı kalsınlar. yoksa diğer türlü yapacağın her işlem seni tatmin etmeyecektir.

çıkma mercekli far bulma ihtimalin çok düşük ama. eğer dışarıda bixenon far yaptırma şansın yoksa bence uzunları hiç elleme, sarı kalsınlar. yoksa diğer türlü yapacağın her işlem seni tatmin etmeyecektir.

Ozan senin aldığın dönemde nasıldı bilmiyorum ama şuan fiyatı sağlam hale gelmiş merceklerin serviste.. :)
ya da baktığımız makyajlının mercekleri falandı..

biri makyajlının merceklileri mi deidiiii:confused: Yiğit aydınlat bizi hadi. Eğer makyajlıya göreyse bide bixenon olabiliyor mu onuda sorar mısın? Benim servise yakınlığım kalmamış durumda, telefonla da olmuyor bu işler.

Uzunlarla xenon keyfini çok az sürebildim, kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

biri makyajlının merceklileri mi deidiiii:confused: Yiğit aydınlat bizi hadi. Eğer makyajlıya göreyse bide bixenon olabiliyor mu onuda sorar mısın? Benim servise yakınlığım kalmamış durumda, telefonla da olmuyor bu işler.

Uzunlarla xenon keyfini çok az sürebildim, kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

durumu şöyle anlatıyım Faruk abim..
dün Alp'i Erya'da bekledim bi süre kadar o arada Aykut abiye mercek far fiyatını sordum..o da baktı etti sonradan tanesinin 1.040 Lira civarına geldiğini takımın da doğal olarak 2K+ Lira olduğunu öğrenmiş olduk..takımına yaklaşık 500-600 civarı bi zam gelmiş sistemde..ama ben de sonradan düşündüm ki acaba o makyajlı merceği miydi acaba..çünkü bi yedek parça sonradan zamlanmaz genelde sadece ulaşmak zaman alır hale gelir..olay bu.. :)

neyse bakıma 1000km kaldı, o zaman direk yüzyüze konuşur cevabını alırız sağolasın paşa.

Bende de 6000k xenon kiti var kısalarda, uzunlara da 4000k beyaz ampul takmıştım fakat bi verim alamadım çıkarttım şu anda uzunlarda sarı ampullerim duruyor da xenonlar açıkken pek bi etki etmiyor açıkçası.

Bende de 6000k xenon kiti var kısalarda, uzunlara da 4000k beyaz ampul takmıştım fakat bi verim alamadım çıkarttım şu anda uzunlarda sarı ampullerim duruyor da xenonlar açıkken pek bi etki etmiyor açıkçası.

bende dün 5000k ampül denedim akşam hiç birşeye yaramadı yani adamın dediğine görekarşıdakini uyarır ama sen bunu eski sarı ampullerin gibi hissedemezsin dedi bende ben hissedemezsem olmaz dedim bugün sabah geri verdim zaten kitin randımanlı çalışmayacağını tüm yorumlar sölüyordu onun için tek yok BI XENON MERCEKLİ FAR...gerisi yalan oldu=)

İkitelli-Mahmutbey Sanayi, Esenyurt sanayi, Maslak Atatürk sanayi çıkmacılarında mercekli ön far, fr/cupra tampon yok malesef bizzat bu Pazartesi gezdim.

Ön farlara mercek montajı yapan yerler var 250-400 tl arası buğulanma&su alma yaparmı bilmiyorum; yaptıran arkadaşların tecrübelerine danışmak lazım..

iyi sonuç alıp gezenler çoğalmaya başladı ama ben orjinalciyim farlardan yana. eğer bulamazsam seatın kendi ürününden, halojenle eskitecem aracımı. Tamponlara gelince, aerodinamik zevkimi 3 yıl kadar çıkarttım zaten o halde almıştım aracımı. ekstradan tampona para vermek ve eldekileri saklayacak yer olmaması yüzünden hiç bulaşmaya niyetim yok. tampon deyince direk lastik jant isteyecek, tampona yer bulamadan bide elde çıkma lastik jantlar olacak yer sorunu büyüyecek...

Geri
Üst Alt