Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

XENON için sorular :)

efsane_soldier

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir kaç tane xenon markası var fiyatı uygun mesela
Monza, Oscar, Space, Carub, Kamasonic, Mtec, ModaCar, Cyclone

bilmiyorum başka var mıı ama en uygun fiyatlar bu markalarda sizden isteğim bu markalardan kullanan var mı varsa durumları nedir, sorun çıkarttımı yada başka bişe önerirlermi, yardımlarınız için şimdiden teşekürler :)

alt ve üstte Monza var bende..
1 seneden fazla zamandır 7/24 yanıyolar..bi sıkıntıları yok çok şükür..

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:25 ----------

bu arada uygun fiyattaki Mtec'ler gerçek Mtec değil.. :)

YCO yanlışın var

Mtec Bronze serisidir tahminen 150 160 lira falandır orjinal mtec tir O pahalı olanlar Mtec Gold serisidir 350 400 lira civarları

Benim tercihim Monza olur.

Monza içlerinde bence en iyisidir, Mtech eski Mtech değil kesinlikle önermem

Monza gönül rahatlığıyla al tak kullan

Monza içlerinde bence en iyisidir, Mtech eski Mtech değil kesinlikle önermem

Monza gönül rahatlığıyla al tak kullan

bende mtec var bır sorunda yok mtecte sıkıntı nedır acaba

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

mtec ıkıncı bır serı cıkardı fıyatı uygun ınce balast ıstersen bır elıne mtec dıger elıne monzanın balastını al bır bak ısık olayına bak karar ver sahsen mtecın ınce balastından sonra aracıma okuz gıbı bır balast koymam

bende mtec var bır sorunda yok mtecte sıkıntı nedır acaba

abi benim aldığım Mtec ler yeşile dönük yanıyordu, bıraktım beyazı maviyi resmen yeşil gibi yanıyordu, 2-3 arkadaşım daha bu sorunu yaşadı, hepsi değiştirdi sonra xenon takımlarını.

Duyduğum ve okuduğum kadarıyla benim aldığım dönem we ondan sonraki serilerde bu tip problem çok yaşanmış. ben yaklaşık 2 sene önce almıştım,

abi benim aldığım Mtec ler yeşile dönük yanıyordu, bıraktım beyazı maviyi resmen yeşil gibi yanıyordu, 2-3 arkadaşım daha bu sorunu yaşadı, hepsi değiştirdi sonra xenon takımlarını.

Duyduğum ve okuduğum kadarıyla benim aldığım dönem we ondan sonraki serilerde bu tip problem çok yaşanmış. ben yaklaşık 2 sene önce almıştım,

senın bahsettıgın donemde mtec ampul tedarık ettıgı fırmayı degıstırdı ve bellı bır sure sıkıntı yasandı 2 yıl once ama su an sıkıntı yok benım sıslerım su an kısa farlarımdan daha guzel ve uzagı aydınlatıot renklerınde bır sorun yok

senın bahsettıgın donemde mtec ampul tedarık ettıgı fırmayı degıstırdı ve bellı bır sure sıkıntı yasandı 2 yıl once ama su an sıkıntı yok benım sıslerım su an kısa farlarımdan daha guzel ve uzagı aydınlatıot renklerınde bır sorun yok

doğrudur abi değiştirmiş olabilirler dediğin gibi. eğer o sorun giderildiyse Mtec de iyi bir seçenek haline geldi demektir tekrar

Geri
Üst Alt