Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

XENON için sorular :)

Monza ( 1 yıl sorunsuz bir şekilde kullandım makyajsız leonda )
Space ( Şuanda space makyajlı leonumda takılı sorunum var 1 günde balans kesti )
Philips ( Sorunsuz bir şekilde 3 arabamda kullandım )
Mtec ( Şu anda makyajlı leonum için aldım GOLD serisi bende ama yarın takılacak daha yorum yapamıyorum )
Cyclone ( Majyaksız leonumda kullandım randuman alamadım göz kırpıp duruyordu )

Tamam da fiyat iyimi fiyat :D 115 TL buldum

115 tl iyi fiyat , güvenilir bir yer ise al tak..ama şunu söyleyim 6000k al bence ve bu saydığın markaların hepsi aşağı yukarı aynı randımanı sağlıcaktır.paraya kıyarım dersen philips tak yoksa gerisi benim gözlemlediğime göre aynı

monza aldım biraz önce toptancıdan 115 tl ya monza kullanan arkadaşlara soruyorum sizin beyinlerde kalınmı acaba merak ettim :) kazıklanmayalım

115 tl monza alla alla acaip ucuz çakma olmasın ? belgeleri falan varmı benim dolapta bi takım monza var 2 yıl falan değil ömür boyu garantili belgeli falan filan 170 liraya aldım "tanıdıktan"

115 tl monza alla alla acaip ucuz çakma olmasın ? belgeleri falan varmı benim dolapta bi takım monza var 2 yıl falan değil ömür boyu garantili belgeli falan filan 170 liraya aldım "tanıdıktan"

benım bıldıgım garantı ampul ve balast dahıl ıkı yıl bazı fırmalar ampule 1 yıl garantı verıyor sonucta ampulun bır çalışma omru var sen tanıdık oldugun ıcın omur boyu demışlerdır

Kısa ve sis farlarında Monza kullanıyorum,sorun yok...

Arkadaşlar bir kaç tane xenon markası var fiyatı uygun mesela
Monza, Oscar, Space, Carub, Kamasonic, Mtec, ModaCar, Cyclone

bilmiyorum başka var mıı ama en uygun fiyatlar bu markalarda sizden isteğim bu markalardan kullanan var mı varsa durumları nedir, sorun çıkarttımı yada başka bişe önerirlermi, yardımlarınız için şimdiden teşekürler :)

benim tercihim şahsen Monza olurdu. Fakat kendim CYCLONE kullanıyorum 3 aydır. 8000k oldukça memnunum. benim aracı kullananlardan da aynı beğeniyi alıyorum. 163 TL almıştım hepsiburadadan 10 taksit:) 2 yıl garantili. bu arada balastlar da ufacık olduğu için kolayca motorda sakladık. 10 numara yani:)

Geri
Üst Alt