Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon görüntüsünü nasıl yaparım

Aliexpress'te 170tl, muayene oncesi halojenleri takmak gerekebilir...

Montajı çok basit, kendiniz takabilirsiniz..

Alırken 9600 lümen olmasına dikkat edin..

Hemen ekliyorum murat abi:)
Ürün görselleri;

Ekli dosyayı görüntüle 12303Ekli dosyayı görüntüle 12304Ekli dosyayı görüntüle 12305Ekli dosyayı görüntüle 12306

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam yağmurda sıkıntı oluyor mu? aydınlatma muazzam, benimde kanıma girdim şimdi.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Selam arkadaşlar 2014 ibizam var onun için hangi model onerirsiniz??

Cree led olayini ilk defa duydum , resimlere ve anlatmaniza gore gerçekten performansı iyi , ama milleti kör edermiyiz acaba ? Ve bunlarda extradan bir beyin yok mu ? Garantisi var mi aldiginiz ürünün hangi marka almaliyiz ? 2012 son güncel kasa var H4 galiba doğru mu ?
[doublepost=1466031256,1465718287][/doublepost]Style paketlerde uzun kisa ayri ampul sanirim H7 mi uzunlar ?
Cree led sadece kisalara mi almaliyim ? Uzunlara tavsiyeniz ne olur ?
Cree ledin xenona gore artilari nelerdir ?

bende led far dusunuyorum. lakin herhangi bir modifikasyon yani kesme delme istemiyorum tesisat uzerinde.
eski araclarimda birkac sorun yasamistim oyuzden.
eski fari soktugumuzde. bu cree led veya photomled far direk yuvaya oturuyormu ve arka kapak kapaniyormu acaba.?

• Beğen
bende led far dusunuyorum. lakin herhangi bir modifikasyon yani kesme delme istemiyorum tesisat uzerinde.
eski araclarimda birkac sorun yasamistim oyuzden.
eski fari soktugumuzde. bu cree led veya photomled far direk yuvaya oturuyormu ve arka kapak kapaniyormu acaba.?
kapanıyor fakat soğutuculu olanlarda arka kapağa 2 ufak delik açıyorlar hava aslın diye
[doublepost=1466061994,1466061937][/doublepost]
buda benim araçımdaki led ler sis+ uzun+ kısa

Aliexpress'te 170tl, muayene oncesi halojenleri takmak gerekebilir...

Montajı çok basit, kendiniz takabilirsiniz..

Alırken 9600 lümen olmasına dikkat edin..

Online Shop Runstreet(TM) Super Bright R3 9600lm H7 Xenon White 6000K Car LED Headlight Conversion Lamp Kit Cree XHP-50 4800lm Bulb|Aliexpress Mobile
Sanirim aldiginiz ürünle ayni ürün , benim araç style paket olduğundan kisalar ve uzunlar farkli bu urun sadece uzunlara mi oluyor , sizin tavsiyeniz nedir ? Sipariş versem mi çok kararsiz kaldim

• Beğen
Online Shop Runstreet(TM) Super Bright R3 9600lm H7 Xenon White 6000K Car LED Headlight Conversion Lamp Kit Cree XHP-50 4800lm Bulb|Aliexpress Mobile
Sanirim aldiginiz ürünle ayni ürün , benim araç style paket olduğundan kisalar ve uzunlar farkli bu urun sadece uzunlara mi oluyor , sizin tavsiyeniz nedir ? Sipariş versem mi çok kararsiz kaldim
Uzun kısa ayrı ayrı urun almanız gerekiyor, hem uzun hem kisaya kullanabilirsiniz, uzun ve kisalariniz h kaç ise ona göre sipariş gecmelisiniz. Ben style pakette h kaç bilmiyorum, @WildlesS @pulse arkadaşımıza yardimci olurmusunuz?

Uzun kısa ayrı ayrı urun almanız gerekiyor, hem uzun hem kisaya kullanabilirsiniz, uzun ve kisalariniz h kaç ise ona göre sipariş gecmelisiniz. Ben style pakette h kaç bilmiyorum, @WildlesS @pulse arkadaşımıza yardimci olurmusunuz?

Style paketlerde uzunda kısada h7 ikiside :)

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt