Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon farlar Tüvtürkte Agır Kusur Sayılıyor.

ya bı oncekı kasa cıvıclerde xenon var ama far ayarı otomatık degıl 2 oncekı kasa mondeoda oyleymıs onlar nolcakpekı sonuc olarak orjınal farlar

anlamadigim sey her aracda xenon var ama aks tan yukseklik ayarini yapan ayari yapan far her aracda yok olmayanlari gecirmeyeceklermi simdi

Bence geç bile kalınmış bir uygulama özellikle ayarsız olanlar insanı resmen kör ediyor heleki arkandaysa ayrı eziyet.Böyle durumlarda yavaşlarım yakarım uzunları onuda ben kör ederim.Sonuna kadar bu uygulamaya destek veriyorum.

xx

Maalesef gecmiyor.
olayı aydınlatayım bırazcık araclardakı 8000k zenonlar gözlerı aldıgı ıcın gecmıyecek bunu zaten hemen hemen herkeze sölemıstım bızım yaptıgımız bı xenonlu merceklı farlar ?yukseklık alcaklık ayarı calısıtıgı ıcın muayneden geciyor sıkıntı olmuyor lakın burası turkıye ve bunada bazı ıstayonlar hafıf kusur far ayarı yazıp gönderiyor merceksı xenonlu farlarıda :D

olayı aydınlatayımrazcık araclardakı 8000k zenonlar gözlerı aldıgı ıcın gecmıyecek bunu zaten hemen hemen herkeze sölemıstım bızım yaptıgımız bı xenonlu merceklı farlar ?yukseklık alcaklık ayarı calısıtıgı ıcın muayneden geciyor sıkıntı olmuyor lakın burası turkıye ve bunada bazı ıstayonlar hafıf kusur far ayarı yazıp gönderiyor merceksı xenonlu farlarıda :D

Dursun usta muayenede aranan içerideki yukseklı ayarı degıldır.Arka aksta bulunan ve bi-xenonu fabrıkasyon cıkısta sahıp olan aractakılerı kastedıyor.Bır tanıdık aracını muayeneye goturdugunde sormuş ve gereklı cevabıda almış.passata sonradan xenon takmıştı gecemedı.

Geri
Üst Alt