Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon far

aytekin381983

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ben zenon almayi düsünüyorum seat toledom var 4300 ve 6000 k arasinda kaldim hangisi iyi isik verir 4300 sarimsi diolar ama bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorum biraz acil

5000 bulursan al

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ama 4300 iyidir

5000 bin iyiymidir hem beyaz hemde yagmurda felan iyi gösterecek mercek yok yanliz

en iyisi 5000 dir hem güzel aydınlatma alırsın mercek olmamasının tek kötü yanı karşıdan gelen araçları çok etkiliyor aracını seviyorsan orginal mercek farını al tak derim

tabi bulabilirsen

Orjinal bulup takman hem
maddi hem manevi anlamda zor o yüzden 5000 veya 6000 iyidir.

en iyisi 5000 dir hem güzel aydınlatma alırsın mercek olmamasının tek kötü yanı karşıdan gelen araçları çok etkiliyor aracını seviyorsan orginal mercek farını al tak derim

tabi bulabilirsen
yılmaz abi ne yaptın kötü ürün önerme :) o xenonlar kör ediyor karışdan gelirken gözünü sevim :) 4300 iyidir yağmurda ve karda göstermesi daha iyidir

Orjinal xenonlu fabrika çıkışı araçlardaki xenonlar 4300k'dir. Eger xenon takıcaksanız lütfen aracınızda mercek de olsun. Orjinalini alamıyorsanız mercek yaptırın. Karşıdan gelirken kör etmeyin bizleri. Hayırlı olsun.

Bence xenon yerine osram night breaker alın Xenon u aratmaz ve tüv de sorun yaşamazsınız.

Bence xenon yerine osram night breaker alın Xenon u aratmaz ve tüv de sorun yaşamazsınız.

Osram NB Plus aldım 1 sene önce, ışık düzeliyor beyazlaşmadı ama göz de almıyor en azından :) Tavsiye ederim. Alan kişi şunu düşünebilir, normal osram 5 tl, NB plus 50 TL aradaki fark çok aşırı da yok ama niye 10 kat pahalı? Vallahi ben de veremem o cevabı :)

Geri
Üst Alt