Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon far

bosch plus 90 al oda beyaz hafif sarımsı hem hevesini alırsın hem aydınlatman iyi olur hem kimse küfür etmez sana:))

Osram NB Plus aldım 1 sene önce, ışık düzeliyor beyazlaşmadı ama göz de almıyor en azından :) Tavsiye ederim. Alan kişi şunu düşünebilir, normal osram 5 tl, NB plus 50 TL aradaki fark çok aşırı da yok ama niye 10 kat pahalı? Vallahi ben de veremem o cevabı :)

Night breaker ı aldığımda beni çok şaşırttı. Aydınlatması çok iyi zaten kendileride reklamını %90 daha fazla aydınlatma diyerek veriyorlar. Şimdiki aracımı alırken üzerinde xenon vardı patlamasını bekliyorum patlayınca night breaker a dönecem. Kısalar beyaz uzunlar sarı yanıyor xenon u kesinlikle aratmıyor.

osram-night-breaker-plus-90-h4-60-55w-set-2ks-3.jpg

Ekli dosyalar

• osram-night-breaker-plus-90-h4-60-55w-set-2ks-3.jpg
    osram-night-breaker-plus-90-h4-60-55w-set-2ks-3.jpg
    52.8 KB · Görüntüleme: 34
Night breaker ı aldığımda beni çok şaşırttı. Aydınlatması çok iyi zaten kendileride reklamını %90 daha fazla aydınlatma diyerek veriyorlar. Şimdiki aracımı alırken üzerinde xenon vardı patlamasını bekliyorum patlayınca night breaker a dönecem. Kısalar beyaz uzunlar sarı yanıyor xenon u kesinlikle aratmıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 10779

sizin araçların farları biraz mercekli gibi dar alandan düz yaydığı için daha etkili olacaktır. Ben 2000 ibizaya taktım, farlar geniş olunca dağa taşa maazallah :)

Geri
Üst Alt