Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon far yardım???

bugün aracı ilk çalıştırdığımda lamba arızası yine yandı baktım sol stop lambası yine yanmıyor aracı stop edip tekrar çalıştırınca arıza lambası söndü ve stop lambasıda yanmayı başladı. bende xenonda yok anlamadım bu sorununun nedenini :confused:

bugün aracı ilk çalıştırdığımda lamba arızası yine yandı baktım sol stop lambası yine yanmıyor aracı stop edip tekrar çalıştırınca arıza lambası söndü ve stop lambasıda yanmayı başladı. bende xenonda yok anlamadım bu sorununun nedenini :confused:

ampülünüz ne marka yada söle sölim ampül ya gitmek üzere yada duy erimiştir büyük ihtimalle 2.sinden biri

ampülünüz ne marka yada söle sölim ampül ya gitmek üzere yada duy erimiştir büyük ihtimalle 2.sinden biri

bahstettiğim stop lambam. aracın fabrika çıkış orjinal ampülü var. bu konuda en iyisi ben bi aracı göstereyim. burdan yine sorunun ne olduğunu paylaşırım:eek:key:

xenon farımla ılgılı sorunumu bu konuda belırtmıstım saolsın yardımcı oldular sonucu yazmamı ıstemıslerdı... yenı farlarım geldı garantıden slım kasa denılen phılıps en son cıkanıymıs dıger gıdenden cok farklı renk tonu bıle daha bı gusell su an ıcın hıc bı sorun yok ..yanı aracımda degıl problem xenonlardaymıs ...herkese tskler...

xenon farımla ılgılı sorunumu bu konuda belırtmıstım saolsın yardımcı oldular sonucu yazmamı ıstemıslerdı... yenı farlarım geldı garantıden slım kasa denılen phılıps en son cıkanıymıs dıger gıdenden cok farklı renk tonu bıle daha bı gusell su an ıcın hıc bı sorun yok ..yanı aracımda degıl problem xenonlardaymıs ...herkese tskler...

valla çözülmesine sevindim phılıps slim balastlar Türkiyeye özel getirtildi halada geliyor Slım balastlar hem cok yer kaplamıyor hemde ustayıda uğraştırmıyor güle güle kullanın...

Geri
Üst Alt