Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon far yardım???

dengeleyicidir xenonlarda kullanılır elektrik akımıyla ilgilidir...

anladım çözulurmu dersınız sorun bu sekılde pskolojıkmen her calıstırdıgımda o arıza lambasını gorcek gıbı bı hıs var artık ıcımde kurtulamıom :D pekı bu dedıgınız sey xenonlara sonradan takılan bseymı yanı ılk aldıgınızda ıcınde cıkan bı parca degılmı

anladım çözulurmu dersınız sorun bu sekılde pskolojıkmen her calıstırdıgımda o arıza lambasını gorcek gıbı bı hıs var artık ıcımde kurtulamıom :D pekı bu dedıgınız sey xenonlara sonradan takılan bseymı yanı ılk aldıgınızda ıcınde cıkan bı parca degılmı

Normalde philipsi biz arabalara özel veriyoruz seatın ayrı opelin fordun sistemi ayrıdır ona göre ayarlanır ve dağıtılır philipslerde böle seyler nadir göründüğü için içine konmaz ama müşteri isterse aynı gun kargoyla yollanır ...

benım aldıgım kutudada seat amblemı falan vardı bı tek bunu onermıslerdı yenı leonlar ıcın zaten .. ozaman ben dedıgınızı bayramdan sonra taktırayım sımdılık sabahları ıkı kere calıstırmaya mahkumuz mecbur:D cok tesekkur ederım yaptırdıktan sonra olup olmadıgını yazıcam ıns olurda kurtulurum su dertten tekrar tesekkurler

benım aldıgım kutudada seat amblemı falan vardı bı tek bunu onermıslerdı yenı leonlar ıcın zaten .. ozaman ben dedıgınızı bayramdan sonra taktırayım sımdılık sabahları ıkı kere calıstırmaya mahkumuz mecbur:D cok tesekkur ederım yaptırdıktan sonra olup olmadıgını yazıcam ıns olurda kurtulurum su dertten tekrar tesekkurler

ÖNEMli değil her zaman yardımcı olurum bir sıkıntın olursa merakla bekliyorum sonucu...

gece farlar açıkken arabayı çalışırsak bi sorun olur mu?

Geri
Üst Alt