Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon far yardım???

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
İyi geceler arkadaşlar 2006 leon arabam var 8000k xenon taktırmak istiyorum bugün sanayide bikaç yere sordum marka olarak Sentinel,İmtec ve Phıpılıs var sizce hangisi daha iyi bi de arabanın beyni bozuluyo gibi bişeyler duydum ne kadar doğru yardımcı olursanız sevinirim

Ben kullanıyorum bi sıkıntı yok ama ben sise takmak istemiştim bana da sise takıldığı zaman beyni bozuluyo dendi bende takmadım takan çok kişi var ne kadar doğru bilmiyorum

hangi marka xenon ampul kullanıyorsunuz hocam sadece kısalar mı?

hocam fiyat ne kadardı ve siz kaç k lık taktırdınız?

1 sene olacak benim taktıralı 200 gibi bi fiyata taktırmıştım 8000k

makyajsız kasada sıkıntı çıkaran bi marka şu zamana kadar duymadım..daha doğrusu bi çok marka sorunsuz bi şekilde çalışıyo velakin makyajlı kasada durumlar biraz daha farklı..makyajlı kasada belli başlı xenon kitler sorun çıkarmıyodu..onları makyajlı sahipleri bilir..velakin sizin arabanız zaten makyajsız kasa..

Aracınızın farlarında mercek yoksa xenon kullanmamalısınız... osram cool blue 5000 k ampul kullanarak hem ucuza getirirsiniz, hem aynı görüntüyü alırsınız hemde karşınızdan gelen ve önünüzden seyreden araç sürücüleri telef olmamış olur, nahoş dilekler toplamazsınız.. çifti 35-40 lira birşey...

Aracınızın farlarında mercek yoksa xenon kullanmamalısınız... osram cool blue 5000 k ampul kullanarak hem ucuza getirirsiniz, hem aynı görüntüyü alırsınız hemde karşınızdan gelen ve önünüzden seyreden araç sürücüleri telef olmamış olur, nahoş dilekler toplamazsınız.. çifti 35-40 lira birşey...

aracımda mercek olup olmadığını nerden anlarım bide makjaysız kasa demişsin araba bu http://b1108.hizliresim.com/11/8/12/11006.jpg makyajlı kasa değil mi?

2006 leon makyajsız kasa oluyor..Herhangi bir marka sorun çıkarmaz..Büyük ihtimalle mercek yok..Almışken iyi bir marka tercih et...Servise sorsan xenon önermez orası da ayrı..:)

Geri
Üst Alt