Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon far yardım???

kardesım antalyadasın sanırım eger öyleyse yenı sanayıde inci aksesuar var yanındada emperor car sound var emperorda hakan abı vardır onu bulursan mesut yolladı benı dersen o sana en kralını ayarlar ben yıllardır ondan baskasına bır vıda bıle sökturtmem ısınde ıyıdır ...

mesut kardeşim yeni sanayinin neresinde ben realin ordaki sanayiden aldım bu bilgileri Emin seat özel servisi var biliyorsun oradaki sanayiden snin dediğin yer neresi tam olarak?

erkan kardesim senin arabanda hepsi calısır ama sıkıntı yasamayım uzun surede ben bu araca binerim diyosan plihps tak ama yok pek onemlı degil diyosan spece tak rahat et koley gelsin

saolasın dursun hocam phılps e karar verdim de bu mercekli merceksiz konusunda sıkıntı var benm arabanın farları bu mercekli mi merceksiz mi? 28072011541.jpg

Ekli dosyalar

• 28072011541.jpg
    28072011541.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 7
mesut kardeşim yeni sanayinin neresinde ben realin ordaki sanayiden aldım bu bilgileri Emin seat özel servisi var biliyorsun oradaki sanayiden snin dediğin yer neresi tam olarak?

kardesım sımdı senın dedıgın yer eskı sanayı ....yenı sanayıyı bılıosundur her yer bırbırıne benzedıgı ıcın tarıf etmesı ımkansız gıbı bsey ama sanayıye gır sen inci oto aksesuar dedıgınde herkes tarıf eder gıdıncede hemen yanında emperor var hakan abı ıkısı beraberler zaten hersekılde yardımcı olurlar .. ben ordan almıstım en son phlıpsın orjınal seat ıcın cıkardıkları xenonları 8000 k ...

kardesım sımdı senın dedıgın yer eskı sanayı ....yenı sanayıyı bılıosundur her yer bırbırıne benzedıgı ıcın tarıf etmesı ımkansız gıbı bsey ama sanayıye gır sen inci oto aksesuar dedıgınde herkes tarıf eder gıdıncede hemen yanında emperor var hakan abı ıkısı beraberler zaten hersekılde yardımcı olurlar .. ben ordan almıstım en son phlıpsın orjınal seat ıcın cıkardıkları xenonları 8000 k ...

tmam mesut hocam bi de şu mercek sorunu ne olacak seat için özel phılıps diosun orada bunu da ayarlarlar mı acaba?

tmam mesut hocam bi de şu mercek sorunu ne olacak seat için özel phılıps diosun orada bunu da ayarlarlar mı acaba?

valahı kardesım ben mercek yaptırmadım oyuzden antalyada yapan yer varmı bılmıorum daha oncekı arabamda cok sorun cıkarmıstı hıc gırmedım o ıse fakat burda yaptıran arkadaslar var dursun ustaya bı sorunda olmuomus sanırım okuduklarım kadarıyla dusunursen ırtıbata gecersın abımızınde dedıgı gıbı yapar yollar sana ;)

Geri
Üst Alt