Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon Far Hakkında..?

brs-cn

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun aksesuarcıya gittim amerikan park yaptırdım..Elektrikçi 70 TL ye Xenon takalım gör dedi taktı Hoştu 8000 K Buz mavisiymiş,Maviye calınca pek hosuma gitmedi söktürdüm..Fiyatı Çok cazipti..Ama 350 TL ye de Philips photon takıyolar tabi full garantili.Ordan baska Biri Photon beyaz ampul tak aynı dedi..
Sizce de görüntüsü yakınmıdır beyaz ışık mı yayıyodur?
Burda mutlaka takan arkadaslar vardır veya görenler yardımcı olurlarsa sevinirim..

Ben sislere taktırdım 25.000 kelvin çok güzel durdu. Arıza ışıgı yanmaması için araç tesisatı dısında bir hat çekerek gizli küçük bir düme ile yanıyor. Daha önce aracın kendi tesisatı ile xenon taktıgımda ampuller pırpırlıyarak yanıyor ve arıza lambası yanıyordu. Şuan hiçbir sıkıntı yok. direk aküden baglı :)

39736549653845703096042.jpg

Bence Xenon takıcaksan kaliteli birşey al tak İsmail abinin sistemide çok güzel ekstra sigorta falan koymuştu yanlış hatırlamıyorsam. Bende Taktırıcam Xenon yakın zamanda Sanırım Philips taktırıp başım ağrımasın istiyorum. Sanırım bizim Philps bu tarz araçlar için en iyisi

Dönüşe duyarlı oldugu için sislere taktırma ne olursa bozulur dedi..Sizde öyle bi arıza sorunu yarattı mı?

Markasını bilmiyorum gittigidiyordan 43tl ye almıstım. Araçdan bagımsız çalışacağı ve gerekli her yere sigortaları döşenecegi için sorun olamayacak. Daha öncesinde monza die bir marka taktırmıstım 150 tl ye ama sorunlar yaşadım aynı dk da. satıcı bile nasıl söktüğünü anlamadı. Arcın marş şekli bile değişmişti takar takmaz. Marş uzmaya falan başlayınca satıcıda korkmadı değil hani :)

Sagolun anlatıklarınız içinn kafamda şekkillendi gibi

ucuz xenon adama işkence olur arabadan soğutur:kizgin::eek:

ucuz xenon önce ampul sönüyo degiştiriyosun daha sonra beyni degişmesi gerekiyo diyolar iyi bi malzeme al sorunsuz kullan derim

Geri
Üst Alt