Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xDrive vs. Quattro..

bmw sadece audıyı kullanıp reklam yapmaya çalışıyor zaten vıdeoyu ceken bmw

Taraflı bi video olmuş. Ki quattro senelerdir kendini kanıtlamış bi sistem. X-drive gibi 3 günlük bişey değil. Quattro, araba kullanma özürlü kadınların açıklarını kapatmak için dizayn edilmiş bi sistem değil ayrıca, x-drive öyle ise ne mutlu.

bmw,audi'yi kullanıp reklam yapmaya çalışsa bile audi haksız ve yanlı yapılan bir çekimde, üstelik internette videolar hızla yayılırken sence pasif mi kalır mehmet? adam kendi malının üstün olduğunu gösteren bir video çekmiş ve bunu yayıyor. eğer ki sistem doğru çalışıyorsa her iki audi de o engelleri aşamazmıydı?

ayberk, x-drive 3 günlük olsa da quatro'dan daha iyi olmayacağı anlamına gelmez. kadın özürlü ise, her iki suv'u kullananda aynı kadın değil mi?
bence biraz ön yargılısın x-drive'a karşı

Audi reklamlarında bile BMW'yu kullanır.. :)
bunun yanında xDrive'ı küçümsemek de komik olur..

ıkıncı vıdeoda b katakullo vardı techturkey de cok konusulmustu bu mevzu vıdeo yayınlandıgında,elbet el elen ustundur ama daha ıyı b 4 ceker yapılana kadar en ıyısı quattro denılebılır her zaman ıcın :)

4 çeker sisteminin mantığı zaten boşa çıkan tekerlekler olduğu zaman, diğer tekerlekler sayesinde hareketin devam etmesini sağlamak.
Quattro'nun o video'daki gibi bir yere çıkmaktan aciz bir sistem olduğunu hiç sanmıyorum. Quattro'yla kıyaslanacak bi sistem varsa o da Subaru'nun 4 çekeridir bana göre. BMW'nin fasa fiso drive'ı değil.

bmw,audi'yi kullanıp reklam yapmaya çalışsa bile audi haksız ve yanlı yapılan bir çekimde, üstelik internette videolar hızla yayılırken sence pasif mi kalır mehmet? adam kendi malının üstün olduğunu gösteren bir video çekmiş ve bunu yayıyor. eğer ki sistem doğru çalışıyorsa her iki audi de o engelleri aşamazmıydı?

ayberk, x-drive 3 günlük olsa da quatro'dan daha iyi olmayacağı anlamına gelmez. kadın özürlü ise, her iki suv'u kullananda aynı kadın değil mi?
bence biraz ön yargılısın x-drive'a karşı

Karda Quatro a4 kullandım nasıl gıttıgını bılıyorum keza a8lerınde nasıl oldugunu bılıyorum o yuzden vıdeoya hıc ınanmıyorum reklam oldugunu nereden bellı rampaya bakmak yeterlı orada audı yazmıyor bırde adamlara bak yanlı mı yansız mı oldugu ortada suda gercek kı 4 cekerın mucıdı audı yıllardır bu ısın ıcınde artı adamlar 4 cekerde cok ıddaaalılar bu ıddaalarını reklamlarında kullandıkları hayvandan bıle bellı kertenkele bagımsız test kuruluslarının yaptıgı bır vıdeo olsa eyvallah ama bu bana hıc tarafsız gıbı gelımıyor

4 çeker sisteminin mantığı zaten boşa çıkan tekerlekler olduğu zaman, diğer tekerlekler sayesinde hareketin devam etmesini sağlamak.
Quattro'nun o video'daki gibi bir yere çıkmaktan aciz bir sistem olduğunu hiç sanmıyorum. Quattro'yla kıyaslanacak bi sistem varsa o da Subaru'nun 4 çekeridir bana göre. BMW'nin fasa fiso drive'ı değil.

önce bi araştır sonra konuş..

Audi sanki babanızın malı gibi savunuyosunuz ikiside yabancıların boşverin. Türk malı olsa neyse. O kadar zorunuza gidiyosa çekin audinin videosu bemwye karşı koyun millet izlesin..

Geri
Üst Alt