Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xDrive vs. Quattro..

nasıl olacak o iş?

ıcerden bırınde tcs yı kaparsın bırınde acık olur aradakı farkı gorursun en basıtınden:) Utkunun ekledıgı vıdeoya bak b de ılk vıdeoya bak,bırı gayet cıddı cekımı yapılmıs test vıdeosu dıgerı senın benım cekebılcegımız sekılde hadı b test yapalım da audıyı rezıl edelım vıdeosu :)
Allah askına audı nın 4 cekerını sorgulamak bu kadar kolaysa adamlar bosuna ugrasmıslar bunca sene :)

ıcerden bırınde tcs yı kaparsın bırınde acık olur aradakı farkı gorursun en basıtınden:) Utkunun ekledıgı vıdeoya bak b de ılk vıdeoya bak,bırı gayet cıddı cekımı yapılmıs test vıdeosu dıgerı senın benım cekebılcegımız sekılde hadı b test yapalım da audıyı rezıl edelım vıdeosu :)
Allah askına audı nın 4 cekerını sorgulamak bu kadar kolaysa adamlar bosuna ugrasmıslar bunca sene :)

+11111111111111111

haklısın aslında illaki çapraz 2 teker askıda kaldıgında diğerlerine gücü aktaracak diye birşey yok arkalar yada önler askıda kalsa diğer iki tekere aktarması gerekir

Audi sanki babanızın malı gibi savunuyosunuz ikiside yabancıların boşverin. Türk malı olsa neyse. O kadar zorunuza gidiyosa çekin audinin videosu bemwye karşı koyun millet izlesin..

Neyi savunsak babamızın malı muamelesi görüyo ya ne diyeceğimi şaşırdım ben artık.
Kim kiminle nerede konularına yönlenicem bu saatten sonra zaten. Otomobil forumunda, otomobil konusunda bişey tartışılınca eleştirilmez oldu.

BMW den güzel bir kapak olmuş AUDİ ye kim ne dersin video ortada audi o engeli aşamamış bmw aşmış... zevk renk meselesini aşıyor görünen köy klavuz istemez... Bende BMW ortagı değilim hatta BMW mde olmadı hatta BMW almak gibi bir düşüncemde yok ama bu videoya tarafsız bakınca AUDİ aşamamış BMW aşmış tebrik demek gerek

Çok basit bi bakış açısı olmuş bence Görkem.

Karda Quatro a4 kullandım nasıl gıttıgını bılıyorum keza a8lerınde nasıl oldugunu bılıyorum o yuzden vıdeoya hıc ınanmıyorum reklam oldugunu nereden bellı rampaya bakmak yeterlı orada audı yazmıyor bırde adamlara bak yanlı mı yansız mı oldugu ortada suda gercek kı 4 cekerın mucıdı audı yıllardır bu ısın ıcınde artı adamlar 4 cekerde cok ıddaaalılar bu ıddaalarını reklamlarında kullandıkları hayvandan bıle bellı kertenkele bagımsız test kuruluslarının yaptıgı bır vıdeo olsa eyvallah ama bu bana hıc tarafsız gıbı gelımıyor

benim merak ettiğim tek bir şey var!

audi kendini senin onları savunduğun kadar savunamaz mı?

Geri
Üst Alt