Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xDrive vs. Quattro..

Audi sanki babanızın malı gibi savunuyosunuz ikiside yabancıların boşverin. Türk malı olsa neyse. O kadar zorunuza gidiyosa çekin audinin videosu bemwye karşı koyun millet izlesin..

Araba sıtesındeyız araba konusu konuscaz numan ne konuscaz,halıyle herkes dusuncesını soylıcek savundugu bsy olcak o nasıl mantıktır turk malı degılse bosverın demek :)

Araba sıtesındeyız araba konusu konuscaz numan ne konuscaz,halıyle herkes dusuncesını soylıcek savundugu bsy olcak o nasıl mantıktır turk malı degılse bosverın demek :)

Abartılara söylüyorum. ikiside 4 çeker sonuçtu, quattrodan daha iyi teknoloji yok filan bunlar gereksiz şeyler.

Audi sanki babanızın malı gibi savunuyosunuz ikiside yabancıların boşverin. Türk malı olsa neyse. O kadar zorunuza gidiyosa çekin audinin videosu bemwye karşı koyun millet izlesin..

ne audı nede bmw ne babamın malı nede benım ortaklıgım var sadece vıdeoyu dogru olarak ızlıyorum ve goruyorum senınde bır daha ızlemen gereklı burada yapılan sey kotuleme karalama vs denılebılır.Benım audıyı savunmam veya bır baska arkadasın bmw savunması senın bu sekılde yazı yazmanıda gerektırmez herkes aynı fıkırde olacak dıye bır durum yok ısteyen gıder mercedesı subarunun dort cekerınıde ovebılır.Zevkler ve renkler tartısılmaz bu vıdeoda kı olay bu zevkler ve renklerın dısında kalıyor...........

Abartılara söylüyorum. ikiside 4 çeker sonuçtu yok, quattrodan daha iyi teknoloji yok filan bunlar gereksiz şeyler.

quattronun ne kadar ıyı b teknolojı oldugu kesın bencede gereksız yere dıle getırmenın manası yok :)

arkadaşlar bu durduğu yerde ön diferansiyele güç aktaracak mı arka diferansiyeli yavaşlatacak gibi testler çok basit ve hiç bi amacı olmayan, sadece bi firmayı öne çıkarıp diğerini baltalamak için yapılmış testler..
aynı testte audi'yi geçirip bmw'yi bırakmak da mümkün.. tamamı sürücünün elinde..
şunu söyleyebilirim, audi quattro ile dünya şampiyonuyken bmw henüz 4 çeker yapmayı denememişti bile.. :)
şöyle bi yol testine bakarsak, tıpkı gerçekte olduğu gibi sonuçlar çok farklı
http://www.youtube.com/watch?v=Dx2mgPw33r4

Abartılara söylüyorum. ikiside 4 çeker sonuçtu, quattrodan daha iyi teknoloji yok filan bunlar gereksiz şeyler.

tüm 4 çekerler aynı mı sanıyorsun?
o zaman subaru ve audinin kıymeti nerde?
diferansiyel tipleri, aksların simetrik-asimetrik konumlandırılması, bunun elektronik sistemlerle denetlenmesi/denetlenmemesi..
senin söylediğin tüm ön çeker arabalar aynı yol tutar demek gibi bişey oluyor :) keza bu da imkansız.

BMW den güzel bir kapak olmuş AUDİ ye kim ne dersin video ortada audi o engeli aşamamış bmw aşmış... zevk renk meselesini aşıyor görünen köy klavuz istemez... Bende BMW ortagı değilim hatta BMW mde olmadı hatta BMW almak gibi bir düşüncemde yok ama bu videoya tarafsız bakınca AUDİ aşamamış BMW aşmış tebrik demek gerek

BMW den güzel bir kapak olmuş AUDİ ye kim ne dersin video ortada audi o engeli aşamamış bmw aşmış... zevk renk meselesini aşıyor görünen köy klavuz istemez... Bende BMW ortagı değilim hatta BMW mde olmadı hatta BMW almak gibi bir düşüncemde yok ama bu videoya tarafsız bakınca AUDİ aşamamış BMW aşmış tebrik demek gerek

gorkem utkunun ekledıgı vıdeoyu da ızle ıstersen acaba kım neyı gecmıs gercek sartlarda :)

Geri
Üst Alt