Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Wv icin uretılmıs necvox ekranlı dvd player 700tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fiyat çok ucuzda bizim grup araçlara necvox 939 serisini üretiyordu bu 919.. :confused:

Fiyatı ise çok iyi..

fiyat çok ucuzda bizim grup araçlara necvox 939 serisini üretiyordu bu 919.. :confused:

Fiyatı ise çok iyi..

ucuz muuu? Kıvanççç kredi kartına taksit yapıyor mu :D:D:D montajı nolacak? bide direksiyondaki telefon tuşunu da çalıştırır mı?

ha bide leon için o konsola uygun parça da bulunası bişey midir? 2010 makyajlı için. birden niyetlendim mi ne :D:D

ha bide leon için o konsola uygun parça da bulunası bişey midir? 2010 makyajlı için. birden niyetlendim mi ne :D:D

Ön taraftaki kaplamadan bahsediyorsan servisten alabilirsin. Uyumlu cihazların montajı için üzerinde 4 adet montaj deliği var. Montaj yaparken senin araçtaki deliklere denk geliyor. Sadece araçtaki kısma klips takmak gerekiyor. Ondan sonrası kaplamayı üzerinde takmaya kalıyor.

Aşağıdaki linkte resimleri var.

http://sevencoins.pl/category/gadgets/?lang=en

Murat öldürdün beni yahu :D nasıl da güzelmiş cihaz:confused: aklımda bulunsun çok beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt