Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

wv alfayı alıyor

Yilmaz bence fiat alfayi satmaz. Sabah gazetesi yazmis ama bence bu bir dedikodudan ibaret.. Ferrari ve Alfa butunlemis birer marka fiat catisi altinda..Bir de Guiletta'nin iyi satis grafigi buna engel olur bence...

bence umarım almaz açıkcası golfle aynı şasiye sahip eski audi parçaları kullanan bir alfaya sahip olmak istemem wv grubuna geçerse ruhunu satmış olur:mad:

bence umarım almaz açıkcası golfle aynı şasiye sahip eski audi parçaları kullanan bir alfaya sahip olmak istemem wv grubuna geçerse ruhunu satmış olur:mad:

Alfa nın bedenini satınalabilirler ama ruhunu asla Furkan Alfada büyük bi değişim yapamazlar zaten duruşu ve hatları ile harika bir araç tek sorunu Türkiyede fazla tutulamadı fiat imajı da olduğu için ben böyle düşünüyorum...

bence biraz zor ya ama olabilir de tabii..
o zaman artık markalar resmen çorba olucak artık.. :D :D

Guilletta cok guzel arac..bir daha soyluyorum:)

sinier oluyorum türkiyedeki imaj meselesine zaten o stmaz bunun 2. eli yok satıcılar kend istekleri doğrultusunda yönlendiriyorlar piyasayı
amcamın hondayı sattık leonu beğeniyor herkim demişse 2. eli çok ağır diye adam vazgeçti leon almaktan gibi birşey

sinier oluyorum türkiyedeki imaj meselesine zaten o stmaz bunun 2. eli yok satıcılar kend istekleri doğrultusunda yönlendiriyorlar piyasayı
amcamın hondayı sattık leonu beğeniyor herkim demişse 2. eli çok ağır diye adam vazgeçti leon almaktan gibi birşey

Alımlar yurtdışı kadar kolay olmayınca insanlar kendilerine bahane buluyolar ben leonumu zahmetsiz sattım 102.000de hemen alıcı buldum bulunmaz diye bişey yok sadece bahane çok

paranın gücü, eğer zor durumda ise her an herşey olabilir. Rusya lideri Putin bile euroya geçmeyi basınla paylaşıyorsa alfayı da VW alır dünyanın sonu değil bu.

Bide bakmışız VW,SEAT ile ALFA'yı takasa girmiş...:)SEAT'ı verip ALFA'yı alabilir belki...

Geri
Üst Alt