Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

würth benzin enjektör temizleyici

Wurth enjektör temizleyiciyi internet sitesinden alıp kullandım, gerçekten faydası olduğunu düşünüyorum. Hissedilen birşeyler varsa psikolojik olabilir ancak bizim farkedemeyecegiz katkisinin mutlaka olduğunu saniyorum. 5-10 binde bir atmayi düşünüyorum. Yalniz koyduktan sonra otobanda devirli kullanın. 150-160 falan gidinn bir süre. Sonrasinda yakitiniz az birşey artacak korkmayın.

Wurth enjektör temizleyiciyi internet sitesinden alıp kullandım, gerçekten faydası olduğunu düşünüyorum. Hissedilen birşeyler varsa psikolojik olabilir ancak bizim farkedemeyecegiz katkisinin mutlaka olduğunu saniyorum. 5-10 binde bir atmayi düşünüyorum. Yalniz koyduktan sonra otobanda devirli kullanın. 150-160 falan gidinn bir süre. Sonrasinda yakitiniz az birşey artacak korkmayın.
açıkcası bende korkmadan koydum, bakalım ne farklılığı olacak.. bide 150-160 koymak gerek mi illa

Carbon clean yaptırmanızı tavsiye ederim , onun haricinde depo yakıt karışımı olarak kullanacaksanız aracı normal kullandığından biraz daha devirli kullanmanı öneririm , Benzin + temizleyici oranını eksik yada fazla koymayınız kesinlikle faydasını göreceksinizdir. Araca devamlı olarak 5bin 10 bin km de koymayın 20k 30k gittikten sonra işlemi tekrarlayabilirsiniz , yakıt karışımını devamlı olarak kullanırsanız yakıt boruları ve yakıt sistemini aşındırabilen ürün kullandığınız için sıkıntı yaşama şansınız yüksektir aynı zamanda yanma odasında ısıyı arttıracağı için yakıt olarakta biraz daha fazla yakar aracınız.

arkadaşlar, şuan kullanımın 2.günündeyim. açıkcası ben gözle görünür ve hisseedilir değişiklik yakaladım, aracım bi defa çok fazla atik, ve ortalama km/lt de değişiklik var, psikolojik olduğunu zannetmiyorum çünkü aracımı iyi tanırım bi değişiklik geldiği anda yakalarım :D

arkadaşlar, şuan kullanımın 2.günündeyim. açıkcası ben gözle görünür ve hisseedilir değişiklik yakaladım, aracım bi defa çok fazla atik, ve ortalama km/lt de değişiklik var, psikolojik olduğunu zannetmiyorum çünkü aracımı iyi tanırım bi değişiklik geldiği anda yakalarım :D
Hayırlı olsun ömerim...senin tavsiyelerine uyarak olmadi bizde deneyelim sunu:)

würth ü boş depoya koyup depoyu fulle ve ilk 50-70 km resini şehirdışı birazda araca gaz vererek kullan faydasını görürsün.ama

würth ü boş depoya koyup depoyu fulle ve ilk 50-70 km resini şehirdışı birazda araca gaz vererek kullan faydasını görürsün.ama

arabayı hep yüksek devirde kullanıyorum, 1,2 ve 3. vites hep 5000-6000 devir arası kullanıyorum. şehir dışına çıkma fırsatım olmadı ama boş gördüğüm her yerde yapıştırıyorum :)
[doublepost=1447691154,1447691106][/doublepost]
Hayırlı olsun ömerim...senin tavsiyelerine uyarak olmadi bizde deneyelim sunu:)

abi valla ben bu saatten sonra hep yapmayı düşünüyorum, aracımda ciddi farklılıkları gözlemledim. sıra sizde ben referansım sizin araçlara :D

Geri
Üst Alt