Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Worthersee 2010 ( Full )

Jerky

Kayıtlı Üye
[video=vimeo;17451142]http://vimeo.com/17451142[/video]

Video mükemmel araçların çoğu süper ötesi.
Bizim ülkemizde olsa dakkasında çevirip bağlarlar arabaları

Ne çabuk izlediniz yahu 34dk'lık videoyu :D

Ne çabuk izlediniz yahu 34dk'lık videoyu :D

Bende aynı şeyi yazıcaktım arkadaşlara :)
Alışman lazım Abi. Birçok şey okunmadan ya da izlenmeden yorum yapılıyo bu forumda :)
Neyse, ben ilk 13 dakikasını falan izledim, ilk baştaki Audi zırvaları hariç hepsi birbirinden güzel. Bir de kırmızı, üstü grafittili berbat bi Passat vardı onu beğenmedim :)
Ama gözüm bi beyaz Şahin aramadı değil. Adamların arasına dalıp 2 sıfır çizip, bütün havalarını bozsun puhaha

ben avusturyadan niye geldim ki..puffff

:D kendi adıma konuşuyim video mükemmel yazdım ama nereye kadar izlediğimi söylemedim ya da videonun tamamı mükemmel yazmadım :D canımı sıkan yerde bıraktım geri kalının yorumunu yaptım. bilmem anlatabildim mi?? :eek:key:
Erhan arkadaşım video güzel müzikleri güzel seçilmiş başlarından sonra atlaya atlaya izledim bunu yüklediğin videoya saygısızlık olarak aldılama sadece artık bana hitap etmiyor modifiye.
Ama paylaşım için teşekkür ederim

paylaşım için teşekkürler... güzel ülkemde görebilecemiyiz acaba bu araçları taşıyabilecek yolları... yoksa kasis ve çukurlara iyi dolgu malzemesi olur bu araçlardan :)

Güzel görüntüler ve fikir verici video.Bunu arşive koymak lazım.Paylaşım içinde teşekkürler.

xx

Geri
Üst Alt