Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

World's Greatest Drag Race!

sizce bir gaiplik yok mu bu işte :S Mesela neden ZR1 değilde Z06 yı koymuşlar ??? + manavıda koysan otomatik araçta sadece gaza basar :D. kaldı ki nissan 121 mph ile geçmiş arkadan gelen Ferrari 125.6 mph ile geçmiş :S garip değil mi sizce

sizce bir gaiplik yok mu bu işte :S Mesela neden ZR1 değilde Z06 yı koymuşlar ??? + manavıda koysan otomatik araçta sadece gaza basar :D. kaldı ki nissan 121 mph ile geçmiş arkadan gelen Ferrari 125.6 mph ile geçmiş :S garip değil mi sizce
ben video olsun diye koydum ama zaten eşleşdirme yanlışki bazıları 4 çeker bazıları 2 çeker 300 beygirle 600 beygir arası bir yarış ama herkezin bu kadar pahalı araçların bir pistte yarısmasını görmeyi ister :D

Güzel paylaşım sana lafın yaok :D Ama ben orda ZR1 i görmek isterdim

Hepsini yanyana görmek süper bişi:) biraz daha düzlük olsa 458 ayırmaya geliyordu yanlız gtr ı :) Finish teki hız farkından da belli.
Yanlız bir gariplik var start taki ilk kamerada corvette 458 in önünde kalkıyor ama helikopterdeki start kamerasında corvette geride ki muhtemelen 458 kalkamadı diye baştan başlatmışlar:)

sevmek icin bir sebebe ihtiyacimiz yok; onun GTR olmasi yeter..

umut; ferrari beygir avantajiyla ust hizlarda daha iyi yuruyor.. 400 metre degil de 1000 metre testi yapilsa ferrari daha onde bitirirdi.. hatta o zaman corvette falan da daha cok yaklasirdi.

Geri
Üst Alt