Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Windows Teyp

Hocam sade tasarım her zaman kazandırı öncelikle bunu söyleyim..
2. Olarak benim hep isteğim navigasyon ve media yı aynı anda kullanabilmek yani ekranı %70 nav %30 diğerleri gibi bölmek kullanışlı olur sanırım..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Açık söylemek gerekirse arayüz basit görünüyor. Madem windows tabanlı olacak aynısı değil tabi ama fikir vermesi açısından
alttaki gibi bir arayüz üzerinden geliştirmeler yapılabilir.Butonlar Win10 butonları ve tam ortada Seat amblemi görülebilir.
Wallpaper da kişiselleştirilebilmeli bence.

181704083105-0.jpg

Açık söylemek gerekirse arayüz basit görünüyor. Madem windows tabanlı olacak aynısı değil tabi ama fikir vermesi açısından
alttaki gibi bir arayüz üzerinden geliştirmeler yapılabilir.Butonlar Win10 butonları ve tam ortada Seat amblemi görülebilir.
Wallpaper da kişiselleştirilebilmeli bence.

181704083105-0.jpg
Tema guzel ama bos yer lazim erkanda cunku motor devir hiz sicaklik yol yakit gibi yol bilgisayarininda dalgalari gozukcek

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kullanıcı olarak ben bu verileri tek tuşla ulaşabileceğim bir alt ekranda görmek isterim ama genel ne düşünür o önemli tabi.

Benim aracima android 4.4.4 tabanli double aldim 7 inc acilis logosu yapmak istiyorum seat icin acilis logosunu ana ekrana eklemem icin bana bootlogo yapabilirmisiniz.Olursa şayet hangi dosya icine atmaliyim.Calismalariniz profosyonel elinize saglik.

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo

Geri
Üst Alt