Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Windows 7 Kullanan var mı..?

Melihhhhhh :)

Güncelleştirmeleri kapat dedin kapadım şimdi orj sürüm kullanmıyosunuz uyarısı veriyor :( Önceden yoktu böyle bişey. Aktivasyonu yapıyorum gözüküyor ama sonuç aynı.

Sen güncelleştirmeleri nasıl kapattın bir screen shot koyarmısın?

Neyse düzelttim sanırım :)

Bende xp kullanıyodum dün pc çöktü win7 kurdum gerçekten müthiş hızlı ve akıllı herkese tavsiye ederim....

Şu güzelliğine bakar mısınız w7 nin çok sevdim bu işletim sistemini:)

win xp abi sıkıntı yok ... win7 yuklicem de ne olucak ? ekran kartım ve diğer pc bileşenlerim için driver derdim başlıyacak , neden mi ? pc bileşenlerim win7'ye göre değil çünkü ... şuan bana göre ama gereksiz duruyor ... laptopa yuklesemde bazı bileşenlerin driverları uymayacağından sorun çıkartacaktır ! ... win7 sadece yeni nesil pc bileşenli pclerde işe yarar kanaatindeyim !...vista var laptopta ; inanılmaz sinir bozucu bir işletim sistemi ... win7 kullanmadım ama iyi ve yeni şeyler illaki sunuyordur ...

kısmet olur da yeni laptop vs. olursa bayıla bayıla 7'ye geçerim..
ki 7 çıkmasa vs. ölene kadar XP kullanırdım..gayet başarılı 7..

istanbula dönünce geçicem inşallah 7 ye

win xp abi sıkıntı yok ... win7 yuklicem de ne olucak ? ekran kartım ve diğer pc bileşenlerim için driver derdim başlıyacak , neden mi ? pc bileşenlerim win7'ye göre değil çünkü ... şuan bana göre ama gereksiz duruyor ... laptopa yuklesemde bazı bileşenlerin driverları uymayacağından sorun çıkartacaktır ! ... win7 sadece yeni nesil pc bileşenli pclerde işe yarar kanaatindeyim !...vista var laptopta ; inanılmaz sinir bozucu bir işletim sistemi ... win7 kullanmadım ama iyi ve yeni şeyler illaki sunuyordur ...

Bilgisayarın sistem özelliklerini söylersen bu konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Geri
Üst Alt