Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Windows 7 Kullanan var mı..?

Bende sorun yok. Bu arada siz siz olun kesinlikle update yapmayın. Pek iyi şeyler olmuyo =)

Bende de yeni bir sorun başladı. Yani muhtemelen önceden de vardıda ben farkedemedim.

Pc'yi her açtığımda network bağlantım kesik olarak açılıyor. Restart yapıyorum düzeliyor. Pc'yi çok kapatmadığım için farkedememiştim ama şimdi can sıkmaya başladı. Aktivasyonu yapmamıştım onunla alakalı sandım ama yaptım yine aynı. Sorunu yaşayan yada çözümü bilen varımı?

Peki bu sorun Windows 7 ile alakalı bir durum mu Erhan..?

Peki bu sorun Windows 7 ile alakalı bir durum mu Erhan..?

Tabii tabii, yani Hiçbir değişiklik yok (donanımsal olarak) Xp zamanından şimdiye. Hatta Win7 yi ilk kurduğumda da yoktu sanırım yeni başladı. Dedim aktivasyonla alakalı heralde, aktivasyonu yaptım ama yine bir değişiklik yok :(

Melikcim ben update yapıyorum herhangi bir sorun yok. Eğer olacaksada 45dk reset olayı ok ama kapıya microsoft ve polis gelirse o iyi olmaz işte :D

ben de yapıyodum geçen haftaya kadar otomatik olarak geneleri kabul ediyodum. fakat arkdaşım uyardı geçen gün. bizzat o söyledi böyle oldugunu =)

ben bi de office güncellemesi yaptım, office habure uyarı veriyo şimdi sahte yazılım kullanmayın diye :D

polis gelirse laptopu saklarım ben :D

ben de yapıyodum geçen haftaya kadar otomatik olarak geneleri kabul ediyodum. fakat arkdaşım uyardı geçen gün. bizzat o söyledi böyle oldugunu =)

ben bi de office güncellemesi yaptım, office habure uyarı veriyo şimdi sahte yazılım kullanmayın diye :D

polis gelirse laptopu saklarım ben :D

hehe bende desktop var nereye sokucam. Bende kapatayım o zaman en iyisi :(

Kesinlikle Windows 7 derim. Lisanslı Windows 7 kullanıyorum. Vistadaki ram harcamasını azaltıyor. Vistaya göre daha kararlı, ancak hala neden notebook üreticileri vista ile satıyorlar anlamış değilim. Microsoft Windows ME de yaşadığı bahtsızlığı bu seferde Vista da yaşadı.

Bendede zaman zaman sistemim açılışta çöküyor durduk yere, hata veriyor... Recovery güvenlik aygıtım var onunla sistemi 2 gün felan oncesine geri alıp ancak o şekilde windowsu geri getiriyorum. Bu problem varmış demekki..

Geri
Üst Alt