Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

win. 7 kullanan varmı

şuan kurcalamaktayım. yazıcıyı önce gördü ama tüm özellikleri çalışmadı yüklemek istedim cd sinden hata verdi win. veryion uyumlu değil şeklinde ama sonrada özelliklerini kullanabilmeye başladım. (tarayıcı kart okuyucu gibi) çok ilginç bir sistem olmuş.
sizin yüklemeye çalıştığınz cd de büyük ihtimal xp ye ait driverlar var o yüzden hata vermiştir

benim makina 10 senelik xpyi zor çalıştırıyo:) ama xpden şaşma en güzeli..

Windows 7 vistanın iyileştirilmiş hali. XP bence artık demode oldu vista kullanıyorum ve gözle görülür şekilde XP den daha hızlı. Özellikle XP SP3'den sonra çok yavaşladı. Win.7 de daha yeni olduğu için henüz pek uyumlu driver ve programlar oluşturulmadı. Bu yüzden şimdilik sıkıntı yaşanabilir. Benim notebookta vistadan win.7 e uprage var geçiş yapacağım ama bende beklemedeyim.

Şuanda tek kelimeyle diyebileceğim kesinlikle vista.

Win 2007 çok güzel. 2007 kullanıyoru şuan ve driverlarını kendisi internetten buldu çekti. memnunum yani

Üst serileri hiç tavsiye etmem neden dersen cok fazla işlem yapıyor pc sadece windows u calıstırırken bir dünya işlem yapıyor yavaslıyor en güzeli vista ama çalıstırmıyor diyorsun XP :D

win 98 in gözünü seveyim ben canavar gibiydi :) şuan indiriyorum neymiş bu win 7 merak ettim...

Geri
Üst Alt