Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

White 1.8 T Cupra-R "Turkiyede ilk ve tek"

Denilmese imkanı yok anlamazdım folyo olduğunu.Helal olsun kaplayan adama =)

tam soracaktim araç folyo kaplamamı diye..şimdi tribe girmiş,her gördüğü beyazı folyo sanıyo diyen çıkar diye hiç sormadım...
folyo beyazlar çok daha cart bir beyaz oluyor...ve hafif bir donukluğu oluyor..biraz dikkatli inceleyen hemen anlar...

Ahmet benı almaya geldıgınde dun gece acıkcası ben asık oldum,folyo oldugunu tahmın etmıstım ama gercekten normal beyazdan cok daha dolgun ve guzel duryo benım fıkrım,ıscılıgıde cok hosuma gıttı ayrıca.Bana kalsa bu ıscılıgı bulmusken cok daha ucuk renklerde yaptırabılırdım :D

ahmet abiye ruhsatin yolunu yordamini da izah etmiştim..inşallah halletmiştir.

çok güzel resimler gerçekten beyaz bu arabada harika olur :) türkiyede tek değil on tane de olsa fark etmez :)

ahmet abi harika araç sanada bu yakışır abi allah kazasız belasız sürüşler nasip eylesin

Ahmet benı almaya geldıgınde dun gece acıkcası ben asık oldum,folyo oldugunu tahmın etmıstım ama gercekten normal beyazdan cok daha dolgun ve guzel duryo benım fıkrım,ıscılıgıde cok hosuma gıttı ayrıca.Bana kalsa bu ıscılıgı bulmusken cok daha ucuk renklerde yaptırabılırdım :D

Saol Can o senin güzelliğin

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:39 ----------

ahmet abiye ruhsatin yolunu yordamini da izah etmiştim..inşallah halletmiştir.

Yok be Volkan daha halledemedim ruhsat işini

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

ahmet abi harika araç sanada bu yakışır abi allah kazasız belasız sürüşler nasip eylesin

Saol Yücelim, Allah daha iyilerini sana versin

çok güzel kareler can sen bu iş biliyorsun be yavvv

Geri
Üst Alt