Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Which is the best?

amysmyy

Kayıtlı Üye
My friend want to buy a two-hand car. And frist he want to buy a X-VCI Ford VCM before, but he don't know which is the best in the link. I am very sorry I can't help him. So help my friend please give him a opinion, Thanks!

My friend want to buy a two-hand car. And frist he want to buy a X-VCI Ford VCM before, but he don't know which is the best in the link. I am very sorry I can't help him. So help my friend please give him a opinion, Thanks!
Hello amysmyy, your friend look for a diagnotics kit? Which for a car mark would your friend ?

ikinci el araç alıcakmış.Aracı almadan önce linkdeki cihazdan almak istiyorum fakat hangisini almamız en iyi olur bilmiyorum diyor.Linkteki cihaz ile Ford,Mazda,Jaguar ve Land Rover araçları programlıyabiliyorsun bizim Vag kabloları gibi bişey.Niye Seat sitesine yazmış onu anlayamadım ??:confused::confused:

ikinci el araç alıcakmış.Aracı almadan önce linkdeki cihazdan almak istiyorum fakat hangisini almamız en iyi olur bilmiyorum diyor.Linkteki cihaz ile Ford,Mazda,Jaguar ve Land Rover araçları programlıyabiliyorsun bizim Vag kabloları gibi bişey.Niye Seat sitesine yazmış onu anlayamadım ??:confused::confused:
Ben bunları araç teşhis sistemine benzettiydim :) Ondan dolayı sordumda, dediğin gibi neden Seat 'ın sitesinde ona bende anlam veremedim.

Evet doğru anlamışım araç verilerini çekebilen bir cihaz sanırım, yani araç beynini ayarlayan bir cihaz yanlış bilmiyorsam.

bu topa girmeyin derim, bu amcanın arkasından başka şeyler gelir :hosgeldin:

Ammy Sımmy diye isimmi olur ulen :mad: Reklam Mı Kokuyor Ne:confused:

would u mind to tell about ur self at our members departmad ? :)

bunu ingilzice demek te varmış puhahapuhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt