Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Warex mi hava filitresi mi ?

umtkly

Kayıtlı Üye
S.a arkadaslar 2014 leon fr'im var warex mi taksam yoksa hava filitresi mi taksam kararsiz.kaldim hangisinde daha hos bi ses alrim bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olabilir mi? simdiden tesekkurler..
1e0e7d7d1940ed47842025f529ace04f.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Milleti rahatsız etmek ve bazen küfür yemek için warex birebirdir.
Yok ben küfür yemeyim ve beni tatmin edecek bir ses olsun diyorsan hava filtresini önerebilirim.
Ben bugün kutu içi KN performans filtresi taktırdım. Ve açıkçası sesde bir değişim olmadı. Ses için açık hava filtresi sistemi kurmak gerekir.
Bu kurulumda; konumlandırma ve filtre için termal yalıtım en önemli iki unsurdur. Aksi halde performans kaybı yaşarsın.
Selamlar...

İyi forumlar aynı araç bende var üzerinde motordan çekme koltuk sistemi warex var 4 kolon halinde Ama biraz pahalı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S.a arkadaslar 2014 leon fr'im var warex mi taksam yoksa hava filitresi mi taksam kararsiz.kaldim hangisinde daha hos bi ses alrim bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olabilir mi? simdiden tesekkurler..
1e0e7d7d1940ed47842025f529ace04f.jpg

Valla bendeki 1.2 TSI aracın son susturucusunu iptal ettim. Çok güzel bir ses alıyorum. Çevreye de rahatsızlık vermiyorum. Hatta kurum bağladıkça sesi daha tok ve kalın hale geliyor. Warex çok abartı oluyor bence. tabii zevk meselesi birşey diyemem. Ama abartı olduğunda gerçekten küfür yersiniz :D Kutu içi filtreden ses alamazsınız. Açık hava filtresi deneyebilirsiniz.

Geri
Üst Alt