Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Warex egzost

Yigithann

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 1.4tsı 150 hp leon fr araca Warexx egzost taktırıcam fakat kararsız kaldım sizce pişman olurmuyum beni tatmin edermi kullananlar varmı ?

Arkadaşlar aracım 1.4tsı 150 hp leon fr araca Warexx egzost taktırıcam fakat kararsız kaldım sizce pişman olurmuyum beni tatmin edermi kullananlar varmı ?
güvenilir iyi bir ustada taktırırsan pişman olmazsın aksine çokta keyif alırsın ;)

@Yigithann. Selam öncelikle şunnu belirteyim benim aracı. 140 fr manuel vites 63.lük damp payp ve arkaya kadar düz boru devam ediyor krom en sonda ( orjinal) warek taktım ses mükemmel oldu.kesinlikle tavsiye ederim ama orjinal taktır

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Yigithann. Selam öncelikle şunnu belirteyim benim aracı. 140 fr manuel vites 63.lük damp payp ve arkaya kadar düz boru devam ediyor krom en sonda ( orjinal) warek taktım ses mükemmel oldu.kesinlikle tavsiye ederim ama orjinal taktır

Sent from my iPhone using Tapatalk
hayırlı olsun emre bı vıdeo atta forum senlensın yavv :D

@emresaglam aracın videosu için benim pisti kullan cok etki olur.. Nurburgring. Senin için kapatıyorum video 3 boyutlu gaz kesmeden bekliyoruz..:D

yoğun istek üzerine bir video isteriz...tdi olduğu için benzin sesine hasret kaldık :) @emresaglam alem egsoz görsün

Geri
Üst Alt