Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Wagenwerks/Worthersee Türkiye. *VAG* Photo&Video Day. Zamanı gelmedi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zaman ben yabani uzun ot bölümüne çekerim aracı anca basık gösterir:)

Bende gelirim eger ki boyle bir organizasyon olursa

nacizane fikrim her vw gelsin uzaktan kalabalığı çekmek önemli olabilir, bir sonraki toplantı için..yakından ise modifiyeli olanlar çekilir

Çekebildiğimiz kadar fotoğraf ve video çekeceğiz. Yani bu işi yapanlar çekecekler. Teşekkür ediyoruz destek için, atlamadık tabi ki :)

set ekibi getittireceğim örnek size bi videosunu göstereyim getireceğim kişinin çektiği video :

[video=vimeo;26998785]http://www.vimeo.com/26998785[/video]

Erhan ve diğer herkes için yazıyorum, illa modifiyeli araba gelecek diye birşey yok. Standart da olsa VAG grubuna dahil herkes davetlidir :)

Serbay abi çalışmalar bayağı profesyonel, görüştüğümüz bir ekip daha var, ortaya güzel şeyler çıkacak gibi :)

harika bir fikir vkod forum la gorusmeyı unutmayın klasık kaplumbagaların yapılıları bol mıktarda mevcut

imzadaki araç ise ve o fotoğraflık değil ise, ben hiç gitmeyeyim :)

Fotograftakı arac ekim ayının basında makyajlanmaya baslıyor....coilover,iç gösterge,vites topuzu vs yenı jantlar gıbı bır cok parça var daha takmaya vaktım olmadı.İnşallah organizasyona kadar yetiştirebiliriz.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt