Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Wagenwerks/Worthersee Türkiye. *VAG* Photo&Video Day. Zamanı gelmedi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
audi vw ve skoda forum yöneticileriyle görüşülüp oradan da araçlar davet edilebilir bence

Çok güzel fikir, zaman ve mekan uyar ise gezmek ve eğlenmek için gelebilirim.

Ben otoparka parkederim aracımı... Standart jant + lastik, tampon, müzik sistemi vs. :)

Ne zman yapıyoruz bu işi seve seve geliriım.Ama fazla basamam arabayı :D aslında varol abının dedıgı gıbı buyuk bır organızasyon yapılsa buyuk reklam olur :)

varol abı dusuncen guzel ama bızım ıcın suan buyuk caplı b ıs oldugu ıcın kafamızdakını oncelıkle gerceklestırmek ıstıyoruz.ınsallah ılerıde o tarz ıslerı de gerceklestırebılırız.beyler sımdıden belırtelım yanlıs anlasılmalarda olmasın oncelıkle amacımız forumda vıdeolarını paylastıgımız wörthersee vıdeolarındakı gıbı basık,hos jantlı,modıfıyesının gozu cıkmamıs vag grubu arabaları oncelıklı olarak aramızda gormek ıstıyoruz.bu normalde bızım kendı aramızda yapıcagımız b gun olucaktı ama krıterlere uygun olucak baska arabaların olabılecegı ıhtımalı ıle techturkey ve burada da konuyu paylasalım dedık.sınırlarımızı sımdıden belırlemıs olalım kı sonradan yanlıs anlasılmalar olmasın

Bir yerden başlamak gerekir zamanla mutlaka daha iyileri olacaktır yeter ki adı koyulsun işin.
Ben yaya olarak bi tur atmaya gelirim:)

xx

Gercekten harıka bır dusunce yer konusunda bır fıkrınız varmı ?

bence önce ses duyurup sonra büyük organizasyonlara geçilmeli..ben yer olarak eski salı pazarı boşluğunu düşündüm şimdi :D

Utku bunun yerine profesyonel klip çekimi yaparız siteye. Ekipmanlar, set ekibi ve gerekli herşeyi ben temin edeceğim. Siz bir mekan bulmanız gerekecek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt