Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

wagcom ıstanbul yardım

Konu, 'Sohbet' kısmında DİKKAT tarafından paylaşıldı.

1. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Merhablar ıstanbuldan wagcom kablosuyla ozellik acmayı bılen hayrına acabilirmi bilgi alabilirmiyim
    uygulayanlardan !

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bir buluşma zamanı hatırlat,kablosunu getirtelim..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Tamam abi

4. 34LeoN61

34LeoN61 SCW Üyesi

15
    6
    3
    bu konuyu bende çok merak edyorum hiç bir bilgim yok 2006 refrence için özellik açtırılabiliyor mu? kumandadan camları açma kapama veya dikiz aynası kumandadan kapanırmı? yada en çok sevdiğim özellik olan aracı kumandadan açtığımda farlar yanarmı (adını bilmiyorum) bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

5. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Bu özelikler bende zaten varda :) ek olanlari merak ettim bende leon da baya bisey var hadi hayirlisi

6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    ek olrak gerı vıtese attgında muzık calrında mesafeyı gorsel goren olucak kontagı cevırdıgınde ıblerın sona vurup gerı gelmesı olucak kac lt yakıt alınması gerektgıgı matrıx ekranda gorunucek 100km hızla anı durman gerektgınde arac stoplarını flasor gorevı kullanıcak ve dortlulerı yakıcak konfor sınyalı 3ten bese cıkıcak sımdılık aklıma gelenler bunlar :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ek olrak gerı vıtese attgında muzık calrında mesafeyı gorsel goren olucak kontagı cevırdıgınde ıblerın sona vurup gerı gelmesı olucak kac lt yakıt alınması gerektgıgı matrıx ekranda gorunucek 100km hızla anı durman gerektgınde arac stoplarını flasor gorevı kullanıcak ve dortlulerı yakıcak konfor sınyalı 3ten bese cıkıcak sımdılık aklıma gelenler bunlar :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  7. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Daha neler neler burak baya bisey ya

8. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    aracınız 2006 ve reference oldugu için dediğiniz özellikler acılamıyor malesef

Sayfayı Paylaş