Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Würth Yıkama And. Yakası 77 Teknik...

imprezaWRC

Kayıtlı Üye
Leş gibi kirli olan aracımı bugün Merdivenköy'de bulunan 77 teknik yetkili würth oto yıkamacısına götürdüm. Yetkili olduğunu nereden bildiğim konusunda ise bu linkten baktım ve öyle karar verdim.
Würth Türkiye - Profesyonel Montaj

Neyse, aracıma önce basınçlı su tutuldu, kaba kir gitti, ardından her yerine würth'ün köpüğü dedikleri köpükten sıkıldı. Sonra baktım, köpükler hafiftenaşağıya doğru süzülmeye başlarken eleman eline süngeri aldı çamurluğa doğru yöneldi, hop mop sünger sakın değdirme dediğimde önce bir afalladı ardında da peki abi diyerek süngeri kenara koydu. Yaklaşık 1dk sonra tekrar basınçlı su ile araç yıkandı ve tertemiz oldu.
Neyle kuruluyorlar diye baktığımda dandik yıkamacı bezi karşıma çıktı, hatta yetmedi bir araçtan sökülmüş silecek ve muhtemelen 3.kalite çekçek ile araçların üzerindeki suyu çektiklerini görünce tüylerim bir kademe daha dikleşti ve o zımbırtılar aracıma değerse kan çıkar diye içimden geçirmeye başladım. Bu arada kurulama alanında basınçlı hava ile aracın sol yarısına ve tavanına hava tuttum ki dandik bez mümkün olduğunca az çizsin.

Uzatmayayım, benim gibi titizseniz hiç gitmeyin. Sırf dış yıkama 10 TL.

Bu arada, laf olsun diye uygulama fiyatlarınız nedir diye sorduğumda araca göre fiyat veriyoruz bir listemiz yok dediler; ses etmedim orayı terk ettim. Bmw ile gelirseniz şu kadar, Suzuki Swift ile gelirseniz şu kadar mı diyorlar acaba diye düşündüm.

Nedenmi Würth'te yıkattım, yaklaşık 7-8 sene önce Üsküdarda bir kapalı otopark içinde würth'ün şampuanı ile aracımı yıkatmıştım. Adamlar göçtü gitti ama o gün araç harbiden cilalanmıştı, ve adamlar sadece 1 sıvı sıkmışlardı ve ne var ne yok tek seferde basınçlı su ile gitmişti, ve cilasız araç o gün harbidende ipek gibi olmuştu, halen o zımbırtı ile yıkanıyorsa diye bugün kısa bir würth macerası yaşadım, yaşamaz olaydım.

Geçmiş olsun, bana da daha vahimi olmuştu .Anlatmayayım hiç. Sadece şehirlerarası mola yeri şeklinde tiyo vereyim, geri kalan seneryoyo sen yaz! EEE..Nerede pasta, cila bakımı yaptıracağız????????:confused:

Geçmiş olsun, bana da daha vahimi olmuştu .Anlatmayayım hiç. Sadece şehirlerarası mola yeri şeklinde tiyo vereyim, geri kalan seneryoyo sen yaz! EEE..Nerede pasta, cila bakımı yaptıracağız????????:confused:

İster getir ben yapayım, istersende malzemeleri temin et ben sana ücretsiz kurs vereyim :)

Geri
Üst Alt