Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Transporter-2.0 BiTDİ 180PS

Faruk abi neler yazmışın öyle..
2 defa okudum yanlış mı okudum diye.. :D

güce saygı duymak lazım Yiğit :D yapmayacağım bir ticaret sen rahat ol. o kadar büyük araç alsam kesin eviden yazlığa yazlıktan eve çekyat taşımak isteyen herkes beni bulacaktır çevremde, az bagaj benim için önemli hehehehe.

güce saygı duymak lazım Yiğit :D yapmayacağım bir ticaret sen rahat ol. o kadar büyük araç alsam kesin eviden yazlığa yazlıktan eve çekyat taşımak isteyen herkes beni bulacaktır çevremde, az bagaj benim için önemli hehehehe.

bak o taşımacılık için arayan tanıdık olayı kesin gerçekleşir abi.. :D :D

Caravelle alsak daha iyi..
hem kuzucuk kullanır Faruk abi de arkada TV izler.. :D

yok yaw büyük araç sahibi olmak istemem, connect de kullandım uzunca süre ama hiç sahibi olayım derdine girmedim. Aliağada çalışırken 90ps lik connectle Aliağadan İstanbuldaki eve 5 saatte girdiğim çok olmuştur.

yok yaw büyük araç sahibi olmak istemem, connect de kullandım uzunca süre ama hiç sahibi olayım derdine girmedim. Aliağada çalışırken 90ps lik connectle Aliağadan İstanbuldaki eve 5 saatte girdiğim çok olmuştur.

abi ben seviorm ya connectleri :) bizimki bu sene az çalıştı seneye 150 bn olsn direkt good bye :D sonra makyajlı connect 110 luk welcome :D

o 110luk connect geldiğinde ben hala şimdiki ile olursam benden uzak dur abicim sakın haaa.

:D:D:D neden abi yürürüz senle fenamı :D (yiğitin yürümesini kastetmedim :D ) :p

oldu güzelim :D:D yiğit yürür yürümesine de biz senle koşarız sanırım.

Geri
Üst Alt