Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Transporter-2.0 BiTDİ 180PS

Öyle böyle değil yiğit abi ben bizim eski caravelladan biliyorum bu ondanda beter bu araç supersarj+turbosarj var araç al devirlerde supersarjı kullanıyor üst devirlerde turbo sarj ı kullanıyor bu sadece tork hiç düşmüyor tam güç sürekli değerleri cok güzel bu araçların :D

bu çift turbolu. tsi lardaki gibi hem komp. hemde turbo değil attilacım :)

poff ıyı halt etmısler transporterlerı alıp catır catır makasa gırıp ınsanların hayatını rıske atıyor okuz herıfler bıde 180 ps oldu bakalım ne olcak bı gun cınnet gecırıp şuursuzca makasa gırenın arkasına takıcam ama bakalım ne zaman...

walla Şemun doğru değil ama büyük araçla öyle makas felan inanılmaz keyifli olsa gerek. istanbulda yaşamıyor olsaydım belki tercih edebileceğim araçlardan olurdu ama burada malesef olmaz.

poff ıyı halt etmısler transporterlerı alıp catır catır makasa gırıp ınsanların hayatını rıske atıyor okuz herıfler bıde 180 ps oldu bakalım ne olcak bı gun cınnet gecırıp şuursuzca makasa gırenın arkasına takıcam ama bakalım ne zaman...

walla abi daha cok makas aracak görürsün walla burda böyle pek bi sorun yok ama adamlar ABT parcaları kullanıyorlar burda full 20' janttan tut 10000 tl lik tesisatlara kadar :D

Guzel calısma olmus adamları tebrık etmek lazım:)bunu bınek modellere de koyarlarsa cok cok cooook ıyı olur :)

Yakında Ford ta buna benzer bir transit çıkarır. Sonra sen gör o dolmuşçuları nasıl uzuyorlar:)

Faruk abi neler yazmışın öyle..
2 defa okudum yanlış mı okudum diye.. :D

Geri
Üst Alt