Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Transporter-2.0 BiTDİ 180PS

Torrado

Kayıtlı Üye
Teknik Özellikler
2.0 BiTDI 180 PS
Cinsi: Dizel
Hava besleme:Çift turbo

Enjeksiyon tipi: Common rail, doğrudan enjeksiyon

Silindir sayısı: 4

Hacim: 1968 cc

Çap x strok: 81 mm x 95.5 mm

Sıkıştırma oranı: 16.5:1

Güç 180 PS (132 kW) @ 4000 dev/dak DIN

Tork: 400 Nm @ 1500-2000 dev/dak

Debriyaj Tek kuru disk
Şanzıman 6 ileri, manuel, senkromeçli / 7 ileri DSG, otomatik**
Vites oranları 1. 2. 3. 4. 5. 6. R

Manuel 3.57 1.90 1.62 1.16 0.86 0.73 4.50

Azami Hız 191 km/h
Direksiyon :Yükseklik ve derinlik ayarlı, teleskopik, hidrolik kremayer
Süspansiyon: Ön Bağımsız askılı, McPherson süspansiyonlu, çift salıncaklı,teleskopik amortisörlü, viraj denge çubuklu
Arka Bağımsız askılı, çift salıncaklı,teleskopik amortisörlü, viraj denge çubuklu
Frenler Ön ve arkada disk fen
Jantlar 7 J X 17
Lastikler 235/55 R 17
Akü 61Ah/ 330 A
Yakıt deposu 80 lt
Yakıt tüketimi * 6.3 lt/100 km - 6.6 lt/100 km

http://ticariarac.vw.com.tr/modeller/transporter/2_5_TDI_174_PS.aspx?model=camli_van

'' Volkswagen daha iyisini yaptı ve yine daha iyisini yapana kadar en iyisi bu ''

:)

walla aynada böyle acayip devasa araçları yanımdan vız diye geçerken izleyince uyuz oluyorum yaw. Geçen İzmitten dönüşte bi Connect ama nasıl özenmiş adam fena yapmış arabayı. Geçene kadar damarım çatladı eminim chip bile yaptırtmıştır bi sürü reklam yazmış etek kısma... zorlasa veya uğraşsa belki geçemiyecektim bile.

walla aynada böyle acayip devasa araçları yanımdan vız diye geçerken izleyince uyuz oluyorum yaw. Geçen İzmitten dönüşte bi Connect ama nasıl özenmiş adam fena yapmış arabayı. Geçene kadar damarım çatladı eminim chip bile yaptırtmıştır bi sürü reklam yazmış etek kısma... zorlasa veya uğraşsa belki geçemiyecektim bile.

ahahhaa 110 luktur o :D

Süper yaa :) Bir chiple 220hpler de bir ticariniz olur =)

ikili ve tehlikeli bişey oluyor Görkem. Bu bitdi leonda olmaz sanırım. inşallah bineklere koyarlar bundan ama fena pahalı bişey olur olursa da.

walla Gökhan kodlara bakarsan ta kendisi ama bu kombinasyonda ben 200 üstü bişey beklerdim 180 az gibi geldi bana.

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

ticari bi araçla kafa tutuyorsun ama çoğu kez tokatlanıyorsun fena bir duygu olsa gerek.

walla Gökhan kodlara bakarsan ta kendisi ama bu kombinasyonda ben 200 üstü bişey beklerdim 180 az gibi geldi bana.

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

ticari bi araçla kafa tutuyorsun ama çoğu kez tokatlanıyorsun fena bir duygu olsa gerek.

hanı bencede az ama Faruk baksana bi diyo ya warmı otesı tam fantazı aracı olmus doldurucan motoru agzına kadar sonra ver yansın ne cupraları ne fr ları yıyosun herkese araba sattırırsın yemın ederım:D

Biraz araştırdım yeni makyajlı transporterlerde var cok canavar motor hastası oldum walla

Geri
Üst Alt