Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw tiguan white night aldım....

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
değerli scw dostları bu gün itibarı ile vw tiguan 1.4 tsi 122 hp white night modelinin siparişini verdik ve kaporasını ödedim... 1 ay sonra elimde olacak...leondan sonra inşallah pişman olmam yakıt konumundan:):):)ne bileyim sanırım 1.6 dan çok yakmaz aynı yaksa razıyım...ama araç çok hoş yakıtı makıtı umrumda değil bakalım burada daima olmaya devam edecem....

hayırlı olsun kazasız belasız binmeyi nasip etsin allahh aracı teslım alınca fotoları bekliyoruzz yakışıklısından:eek:key:

değerli scw dostları bu gün itibarı ile vw tiguan 1.4 tsi 122 hp white night modelinin siparişini verdik ve kaporasını ödedim... 1 ay sonra elimde olacak...leondan sonra inşallah pişman olmam yakıt konumundan:):):)ne bileyim sanırım 1.6 dan çok yakmaz aynı yaksa razıyım...ama araç çok hoş yakıtı makıtı umrumda değil bakalım burada daima olmaya devam edecem....

Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Kullanmak Nasip Etsin Allah:eek:key:

Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Kullanmak Nasip Etsin Allah:eek:key:

Hayırlı olsun...

kafana yattı sevdiysen mesele yok vala al güle güle bin bide o deneyimi ve farklı konforu yaşa çok incelersen bişeyi olmuyo hakkatenn :eek:key: bekliyorum ilk deneyim ve fotoları vala

tekerlekleri düz bassın
hepinize çok teşekkür ederim allah daha güzellerini sizlere nasip etsin...deneyimlerle daima burada olacam kaç yıldır olduğum gibi burası asla vazgeçilmez...

Geri
Üst Alt