vw tiguan white night aldım.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

vw tiguan white night aldım....

değerli scw dostları bu gün itibarı ile vw tiguan 1.4 tsi 122 hp white night modelinin siparişini verdik ve kaporasını ödedim... 1 ay sonra elimde olacak...leondan sonra inşallah pişman olmam yakıt konumundan:):):)ne bileyim sanırım 1.6 dan çok yakmaz aynı yaksa razıyım...ama araç çok hoş yakıtı makıtı umrumda değil bakalım burada daima olmaya devam edecem....

tugra kazım

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun kazasız belasız binmeyi nasip etsin allahh aracı teslım alınca fotoları bekliyoruzz yakışıklısından:eek:key:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
değerli scw dostları bu gün itibarı ile vw tiguan 1.4 tsi 122 hp white night modelinin siparişini verdik ve kaporasını ödedim... 1 ay sonra elimde olacak...leondan sonra inşallah pişman olmam yakıt konumundan:):):)ne bileyim sanırım 1.6 dan çok yakmaz aynı yaksa razıyım...ama araç çok hoş yakıtı makıtı umrumda değil bakalım burada daima olmaya devam edecem....
Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Kullanmak Nasip Etsin Allah:eek:key:

Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Kullanmak Nasip Etsin Allah:eek:key:
kafana yattı sevdiysen mesele yok vala al güle güle bin bide o deneyimi ve farklı konforu yaşa çok incelersen bişeyi olmuyo hakkatenn :eek:key: bekliyorum ilk deneyim ve fotoları vala
hepinize çok teşekkür ederim allah daha güzellerini sizlere nasip etsin...deneyimlerle daima burada olacam kaç yıldır olduğum gibi burası asla vazgeçilmez...