Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw sipariş no sorunu

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar golf 7 siparişi verdim aralığın ikinci haftası teslim edilecek netten baktım iki gün içinde sipariş kodu veriyolarmış araç ne durumda takip etmek için 1 hafta geçti kodu vermediler bugün aradım satış temsilcisini kodu sordum vermedi ve aradığımada pek memnun olmadı ama siparişi verirken bi ilgileniyodu görmeniz lazım yani demek ki herşey siparişi verene kadar.
Aklıma şöyle bişey geldi belki saçma gelebilir ama şimdi aralığın sonuna kadar kampanya var 1 ocak 2015 ten itibaren fiyatlar artacakmış bunlar beni ocak ayına kadar oyalayıp zamlı fiyattan vermeye mi çalışıyolar acaba?

VW de siparis vererek araba almak kadar degisik birsey yok. Bir de neymiş o gunku şartlardaki rakamlar gecerli. Valla yanlış anlamayin ama sirf beni bekletiyorlar ve sira veriyorlar diye ben passat olmadim. Almam da...boyle bir satis politikasi yok. Bana uymaz. Alanlara da hayirli olsun. Bekliyecek ve goreceksiniz artık. Sansiniza ne denk gelirse

merhaba arkadaşlar golf 7 siparişi verdim aralığın ikinci haftası teslim edilecek netten baktım iki gün içinde sipariş kodu veriyolarmış araç ne durumda takip etmek için 1 hafta geçti kodu vermediler bugün aradım satış temsilcisini kodu sordum vermedi ve aradığımada pek memnun olmadı ama siparişi verirken bi ilgileniyodu görmeniz lazım yani demek ki herşey siparişi verene kadar.
Aklıma şöyle bişey geldi belki saçma gelebilir ama şimdi aralığın sonuna kadar kampanya var 1 ocak 2015 ten itibaren fiyatlar artacakmış bunlar beni ocak ayına kadar oyalayıp zamlı fiyattan vermeye mi çalışıyolar acaba?
walla olacağına bak sen
sen en kötüye hazırla kendini.
çorluda bir tanıdığım aynı şekilde 1.6 leonunun takasa verip TDI leon sipariş vermiş ve parada anlaşılmıştı. nerdeyse paranın tamamını verecekti ki hem yıl başını geçirdiler hemde 3-4bin fiyat farkı söylediler..
hem verdiği kapora ve paraları geri aldı hem de keni aracını. sonra da gitti tüp taktırdı...
çatır çatır biniyo...
HAYIRLISI OLSUN diyeyim...

En kötü senaryoya hazırla kendini kardeşim... Daha öncede duymuştum böyle şeyleri... Yaz çıkarsa bahtına... Hayırlısı olsun kardeşim...

Ben alırken aracimi 5 ay bekledim fakat fiyat farkını yaşamadım çünki ilk onu şöyle benim anlaştığım paradan fazla tutarsa vaz geçerim dedim araç gümrüğe gelince parayı yatirdim bir hafta sonra teslim aldım fiyat farkı odemedim bence iyice pazarlık yapın gerekirse başka bayi ile görüşün

arabayı alırken sıkıntılı olabilecek 2-3 nokta var onları geçerse araçta sıkıntı yaşamazsınız:
1-üretime girmesi
2-neyle gelecekse ona yüklenmesi
3-neyle geldiyse onun içinden çıkması
bu üçüne tik koyduğunuz zaman araç sizin sayılır.
ancak
1-üretime girecek derler girmez sunroof yok derler boyada sorun var derler kodu değişti derler üretime girecemez
2-atıyorum gemi ile geliordur bindi derler ama buna yetişmedi bir sonraki ile gelecek derler
3-araç gemide derler şugün burda olucak derler og un gelir açılır kargo çıkmadı ötekiyle gelir derler.
bunlar olmazsa şayet en fazla olacak şey istanbuldan ankaraya gelmesi için onay biraz gecikir ama siz limana indiğini duyduğunuzda bilinki o öyle yada böyle gelir.ayrıca doğuş oto gelecek arabasını saklayıp öyle zamlı satma gibi basit bir tüccarlığa girmez onun zaten ocakta gelipde pahalıya satacağı da emin olun aralık ayındaki satacağı kadar arabası vardır.ayrıca araba pahalanmasına sebep olacka ötv ve mtv artışlarından doğuşa giren çıkan bişey yok hepsi vatandaşa girip çıkıor.onun içindirki doğuş grubu hiç bir sorumluluk almaz ve sabit fiyat vermez.Artık doğuş herkesin parasının üstünden para kazanma yolunu uyguluyor 2005 yada 2007den beri.stok yapmıyor siz sipariş veriosunuz yada zaten sipariş verileni alıorsunuz daha showroom a çıkarmadan hatta belki yurtdışına parasını ödemeden siden parasını alıyor.benim bir arkadaşımda aralık sonu ocak başında gelecek leon aldı beklior bekleyin bu yukarıdaki 3 badireyi aşarsa o araç sizindiryoksa ocak gibi gelir

cevaplarınız için teşekkürler seat sordum onda da bekletiyolar maalesef hatta bikaç tane daha bayiye sordum onlarda da durum aynı bekleyip görücez artık

Geri
Üst Alt