Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Scirocco ile aranızdayım :)

maşallah kazasız belasız gunlerde kullanırısnz ıns :eek:key:

vanalı eksoz derken varex son susturucumu yoksa catout mu yaptırdın..ama sese bakılırsa catout'a benzıyor..
valla tam olarak ne yapıldı bilmiyorum. iskender ustaya teslim ettim o bi parça monte etti uzktan kumandayla açılıp kapanıyor işte :)
roccoyla arnızdayım denmez nispet için aranızdayım denir puhahapuhahapuhaha:hosgeldin:
valla ben sizin seatları kıskanıyorum. seat almaya gidip kandırıldım ve bu arabayı aldım. yoksa leon hastasıyımdır :)
maşallah kazasız belasız gunlerde kullanırısnz ıns :eek:key:
teşekkürler hocam imzanız muhteşem :)

valla ben sizin seatları kıskanıyorum. seat almaya gidip kandırıldım ve bu arabayı aldım. yoksa leon hastasıyımdır :)

derdi veren allah dermanıda verir üzülme gel girelim takasa be kardeşim üzme canını

derdi veren allah dermanıda verir üzülme gel girelim takasa be kardeşim üzme canını
benzin parası yetiştiremeyebilirsin fakat :) 50 kuruş yakıyo namıssız :D

ıskender abı yaptıysa catout kesın...bende bnm cupraya orda yaptırmısım..zaten ılk catoutu sanırım ıskender abıye ben yaptırdım...sonra patladı zaten bu sıstem..vardı ama eskıden qtp idi bu az daha farklı kumandalı daha guzel..gule gule kullan

ıskender abı yaptıysa catout kesın...bende bnm cupraya orda yaptırmısım..zaten ılk catoutu sanırım ıskender abıye ben yaptırdım...sonra patladı zaten bu sıstem..vardı ama eskıden qtp idi bu az daha farklı kumandalı daha guzel..gule gule kullan
evet leonda görmüştüm ilk zaten
uzaktan çokmu gariban gözüküyorum :)
yok estafurullah sadece biraz fazla yaktığını söylemek istedim :D

Hayırlı olsun kazasız belasız binmen dileği ile iyi sürüşler keyfini çıkar :)

hayırlı olsun aracınız kazasız belasız inşallah...
SCW ye hoşgeldiniz..

Geri
Üst Alt