Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Scirocco 1.4 tsı 160 hp ...

Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin nazarlardan kosrusun inşeALLAH

onu bir iki gun ben de yasamistim ama scirocco galerideki goz aliciligini sokakta gosteremiyor bence. ozellikle acilmayan sunroofuna hastayim puhaha

hayirli olsun :D tamamen tarz meselesi yanlis anlama.. :D

bu son cümle banamı :) eğer öyleyse ben 4 senedir leon üstündeyim zaten de yanlış anlaşılmasın :) aynı zamanda kurucu üye olduğumuda belirtmeme gerek varmı bilmiyorum :)

bu son cümle banamı :) eğer öyleyse ben 4 senedir leon üstündeyim zaten de yanlış anlaşılmasın :) aynı zamanda kurucu üye olduğumuda belirtmeme gerek varmı bilmiyorum :)

Resimleride gördüm Bilal gene mi siyah için karardı be kardeşim cola siyah cola siyah :D Maşallah Allah Kaza Bela Vermesin Ağız Tadıyla Binmek Nasip Olsun İnşallah:)

güzel günlerde kullanm kardeşim

teşekkürler... teşekkürler... :) teveccühlerinize layık olmaya çalışıcam :p

biliyorum hic gerek yok :) sadece gule gule kullan derken b*k atar gibi oldu bir taraftan. ihtiyac hissettim :D

Geri
Üst Alt