Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat 1.4 TSI Comfortline vs 2.0 FSI Highline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Donanım farkı varsa zaten Fsi ı alırım,ama standart b kullanıcı olcaksam eger heralde 2.0 150 bg de rahatsız etmez,sonucta aynı kasada 1.6 motor da kullanıldı ve arabayı b yerden b yere goturebılyodu,bu durumda turbo flan olmasına da cok gerek yok benım fıkrım.Tek can sıkan vergısı olur Fsi ın o da modelıne gore degıscek zaten

150 bg lik fsi çok verimsiz bir motor, bence ona verilen vergiye deymez.... 2.0 tfsi olsaydı kesinlikle 2.0 derdim.

Saydıklarınızın hepsi Comfortline'de standart Comfortline ile Highline arasındaki farklardan bir kaçını sayayım size

Bi-Xenon Farlar
Koltuk Isıtma
Sunroof
17 inc jant

Aklıma gelenler şimdilik bunlar

Deri koltuk
Döşeme farkı

Benimde ek olarak aklıma gelenler bunlar

Bence 2.0 FSI. 1.4 motor hacminin yüksek hızlarda o kütlede bir araç için yeterli olmadığını düşünüyorum.

tartışılmaz 2.0 fsi d sınıfı bi araca özgü 2 litre 150 hp kral olur.

1.4 TSI abimde var.Eğer ben yüksek hızlara meraklı değilim hem konforlu hem ekonomik hemde kolay satabileceğim bir araba diyorsa tanıdığın TSI derim.Ama biraz performans arıyorsa biraz daha lüks istiyorsa o da tercih sebebine kalır

Benim tercihim de 2.0 dan yana olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt