Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW New Compact Coupe Concept

Yiğit acele atma aga, bak yavaştan ufaktan yaklaşıyoruz oda olacak ama beni dımdızlak çıkartmak istiyorsan hemen sabah9da siparişi vereyim. Yok o kadar da acil değil diyorsan dur acele etme bak bugün yükselenlerden ilk sırayı aldı mal daha çok yolumuz var arabana iyice bi doy önce.

Ford Focustan 10 kat daha güzel bence ama bununda arkası audivari olmuş :D ama harici bu far tasarımı süper VW grubunun bence

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

ve sedan coupe olması araca ayrı bi hava katmış

Yiğit acele atma aga, bak yavaştan ufaktan yaklaşıyoruz oda olacak ama beni dımdızlak çıkartmak istiyorsan hemen sabah9da siparişi vereyim. Yok o kadar da acil değil diyorsan dur acele etme bak bugün yükselenlerden ilk sırayı aldı mal daha çok yolumuz var arabana iyice bi doy önce.

sabah 9 uyar o zaman abim.. :D :D

sabah 9 tamam söz ama tarih vermiyorum :D:D:D söz araba almaya sabah 9da gidecem senin için. ben arabayı bedavaya getirmeden değiştirmeyecem bunu malesef. TSI 156hpnin tadına iyice var ve fanuslarla biraz daha göz al paşa ben içindeyim öndeki düşünsün banane diyordun zaten hehehehe

sabah 9 tamam söz ama tarih vermiyorum :D:D:D söz araba almaya sabah 9da gidecem senin için. ben arabayı bedavaya getirmeden değiştirmeyecem bunu malesef. TSI 156hpnin tadına iyice var ve fanuslarla biraz daha göz al paşa ben içindeyim öndeki düşünsün banane diyordun zaten hehehehe

gözü alan kısalar değil sisler abi bende.. :D
neyse abim bi gün eninde sonunda bulucaksın kendini Erya'da renk seçerken demedi deme.. :D :D

Yiğidim bir gün ki o kadar dayanabilirsem ve bu yatırımdaki fiyatlar gerçekten söylenildiği gibi çıkar ve hele de bölünmeden sonra olursa ben Eryaya değil direk Koluman yada Mengerlerde CLS için renk seçmeye gidecem merak etme sen :D:D:D çok değil 3 bilemedin 4 sene kassam yeter bana.

o gün de ben evlatlık başvurusunda bulurum işte abim.. :D :D

hiç düşünmeden reddederim :D:D:D haftada 1-2 kere keyfimiz var dur kaçırma yawww. araya akrabalık girince bu kadar sevmezsin beni iyi düşün. Ben CLS seçecek duruma geldiğimde söz sana istediğin en güzel farları alıp hediye edecem aha burdan dünya alem duydu bunu o zaman hatırlat bana.

yok Faruk abi sen superB falan almıcan anlasıldı senin alacağın araba :) ,
Yiğidim boşuna uğraşma istersen ama o mercekler içinde uğraşılmaya değer doğrusu

Geri
Üst Alt