Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vw Group İçersinden 2008 Skoda Fabia 1.2 Nasıl ?

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında crawlinq tarafından paylaşıldı.

1. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    Baslıkta Belirttiğim gibi 2008 Skoda Fabia 1.2 70 bg 8700 kmde bi arkadasım düşünüyor bulmuşta 22.000 TL ye 2008 model 8700 kmde 1.2 70 bg classic.Nasıldır Bu araç Çekişi nasıldır 1.2 motorun.Piyasası nasıldır kolay satılırmı.aracın avantajları desavantajları hakkında bilgi sahibi olanlardan bilgi almak isterım.Sımdıden Vereceğiniz Cvplara Teşekkürler.

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Melıh var sıteden 1.2 ıbıza kullanıyor furkan var ,bu arkadaslar konu hakkıında bılgı verıceklerdır konuyu goruklerınde.Ama benım fıkrımı sorcak olursan 1.4 tdi dusun derım

3. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    ben değil bi arkadas birtane bulmusta satılık 1.2 fabia bende o arkadas adına bi araştırayım dedım.

4. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    benım terciğimde bunlardan yöne olacaktır.:) Bu diğer illerde piyasa ne kadar düşükmüş.. izmirde bu fiyata böyle araçlar bulunmuyor :)

5. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Ben Melih adına yorum yapmayayım ama kendisi bildiğim kadarıyla bayağı memnun. Yakıt konusunda da fena sayılmaz ama Melih hep redline kullanıyor. Benim de size tavsiyem 2007-2008 ibizalardan yana tercih yapsanız daha rahat edersiniz.

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    isteyince çok az yakan bi motor..
    stock haliyle torku çoğu zaman yetersiz kalıyo ama yazılımla araç makul hale geliyo.. :)

7. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    teşekkür ederım bunları arkadasıma ileteceğim zaten bu 1.2 fabiaların çekişine,performansına pek güvenmıyorum.

8. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    bu 1.2 motorun pek tatmin etmiceği kanaatindeyim.şehir içi aracı, az yakan bir araç olsada çekişide önemli.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    çekiş konusu göreceli bi olay.. :)
    yazılımla alt devirleri canlandırınca şehir içersinde keiyfli olan bi araba..

Sayfayı Paylaş