Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Golf VI GTI Satışta!

Orda göremedim seni yorumlarını falan ondan sordum ayrıca sana bir abi değil Arkadaş tavsiyesi 21 yaşına geldim hiçbirzaman benden büyük insanlara ne durumda olursa olsun hayırdır vs. gibi cümleler kullanmadım buda büyük bir saygıdır...

Golf'e o parayı vermem, heleki Golf VI ise...O kadar para verip spor araba alınca biraz da karizma ve görüntü olmalı.Golf VI aile aracı gibi.GTI olarakta pek bir fark yok.
Cupra daha cazip, şeklide var.Scirocco da alınıp yüklenebilir ve GTI tokatlanabilir ;)

çocuğun en azından bu konuda fanatizme kaçan bi söylemi yok fikrini söylemesi en doğal hakkı sıkıştırmayın bu kadar yahu.. :)

tabiki ömer. sen golf alırsın ben leon alırım. tamamen tercih meselesi. güzel güzel fikrimizi paylaşıyoruz. :D:D ama benim söylediklerimi yanlış anlama ben asla golfe kötü demiyorum. söylemek istediğim leon bana daha çok hitap ediyor

İşte beklediğim cevaplar bunlardı.Nedense bu forumda ismini vermeyeceğim bir abim büyüğüm Seat hakkında olumsuz en ufak bir yorumda bütün forumu ayağa kaldırıyor.Seat hakkında olumsuz laf duyunca kan beynine mi sıçrıyor noluyor anlam veremedim :D O abi'm kendinisini biliyor :)

---------- Post added at 03:28 ---------- Previous post was at 03:27 ----------

Orda göremedim seni yorumlarını falan ondan sordum ayrıca sana bir abi değil Arkadaş tavsiyesi 21 yaşına geldim hiçbirzaman benden büyük insanlara ne durumda olursa olsun hayırdır vs. gibi cümleler kullanmadım buda büyük bir saygıdır...
Çok fazla takılmıyorum o forumda birde hayırdır lafımı yanlış anlama lütfen Doğukan abi birden böyle bir soru sorunca böyle bir tepki verdim büyüklerime karşı saygım her zaman sonsuz ..

Ömer Yiğit kardeşim..Kimse sana niye vw daha iyi diyosun hayır değil vs. demiyor.ama sen inatla her konuda vw nin kalitesi bu seat ın bu diye lafı araya koyuyorsun.Bak ben rahatsız oldum söylüyorum.Kaç kişinin bu forumda her dakka seat iyi şu marka kötü dediğini gördün ? senden ricam yersiz yere yazma bunu.sana söz bak para çıkarsa bir yerden hepsini dizicem kapına =)

golf iyidir, leonda iyidir ;)

---------- Post added at 03:33 ---------- Previous post was at 03:32 ----------

ama ibiza en iyisidir :D

Ömer Yiğit kardeşim..Kimse sana niye vw daha iyi diyosun hayır değil vs. demiyor.ama sen inatla her konuda vw nin kalitesi bu seat ın bu diye lafı araya koyuyorsun.Bak ben rahatsız oldum söylüyorum.Kaç kişinin bu forumda her dakka seat iyi şu marka kötü dediğini gördün ? senden ricam yersiz yere yazma bunu.sana söz bak para çıkarsa bir yerden hepsini dizicem kapına =)
Yunus Emre abiden duydum mesela saolsun kendisi bütün markaları eleştirir VAG grubu dışındaki markalarıda her açıdan kötü yapar genelde :D

Hepsini dizmeye gerek yok ya bir tane Passat CC alsan yeter :D

---------- Post added at 03:34 ---------- Previous post was at 03:34 ----------

golf iyidir, leonda iyidir ;)

---------- Post added at 03:33 ---------- Previous post was at 03:32 ----------

ama ibiza en iyisidir :D

Forever İbiza diyorsun yani Mehmet abi :D

Yunus Emre abiden duydum mesela saolsun kendisi bütün markaları eleştirir VAG grubu dışındaki markalarıda her açıdan kötü yapar genelde :D

Hepsini dizmeye gerek yok ya bir tane Passat CC alsan yeter :D

bak Yunus Emre de yapıyor bunu ama yeri geldiğinde diyor adam.Sen bence anladın demek istediğimi Ömer kardeşim

Geri
Üst Alt