Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Golf VI GTI Satışta!

fiyat yüksek hala. cuprayla kıyaslarsak benim tercihim yine sıfır cupra olurdu ve üste param kalırdı.. hiçbir zaman golf, leon kadar güzel olmadı. kalitesine bişey diyemem ama leon varken golf almam.
Belki dış tasarım olarak Golf Leon kadar sportif olamadı ama bu VW'nin elinde şuan istese Leon'daki dış tasarıma 2 tane VW amblemi koyar arkasınada GOLF yazar Golf'teki iç mekan zaten harika ortaya muhteşem bir araç çıkar ve peynir ekmek gibi satılır.

Bu arada Leon'da hiç bir zaman Golf kadar kaliteli olamadı

Belki fanatiklik diyeceksiniz ama ben bugün Cupra ile GTI arasında kalmış olsam GTI'yı tercih ederdim

---------- Post added at 03:05 ---------- Previous post was at 03:04 ----------

sen yeter ki her konuda olduğu gibi fanatizm yapma
Fanatizmlikle alakası yok gerçekleri yazıyorum burada

Belki dış tasarım olarak Golf Leon kadar sportif olamadı ama bu VW'nin elinde şuan istese Leon'daki dış tasarıma 2 tane VW amblemi koyar arkasınada GOLF yazar Golf'teki iç mekan zaten harika ortaya muhteşem bir araç çıkar ve peynir ekmek gibi satılır.

Belki fanatiklik diyeceksiniz ama ben bugün Cupra ile GTI arasında kalmış olsam GTI'yı tercih ederdim

gerçekler ayrıdır, zevkler ayrıdır. şu bir gerçekki golf her zaman leondan daha kaliteli olmuştur.kesinlikle haklısın. ama benim zevkime göre leon her zaman golften daha güzeldir ve ben leon olduğu sürece daha fazla para verip golf almam.

her konuda şu gerçekleri yazma allah aşkına güzel kardeşim.baydı artık

gerçekler ayrıdır, zevkler ayrıdır. şu bir gerçekki golf her zaman leondan daha kaliteli olmuştur.kesinlikle haklısın. ama benim zevkime göre leon her zaman golften daha güzeldir ve ben leon olduğu sürece daha fazla para verip golf almam.
Herkesin görüşü zevki farklı ben Golf'ü seviyorum diye zorla sizlerede sevdiremem sadece düşüncelerimi paylaştım

Herkesin görüşü zevki farklı ben Golf'ü seviyorum diye zorla sizlerede sevdiremem sadece düşüncelerimi paylaştım

tabiki ömer. sen golf alırsın ben leon alırım. tamamen tercih meselesi. güzel güzel fikrimizi paylaşıyoruz. :D:D ama benim söylediklerimi yanlış anlama ben asla golfe kötü demiyorum. söylemek istediğim leon bana daha çok hitap ediyor

çocuğun en azından bu konuda fanatizme kaçan bi söylemi yok fikrini söylemesi en doğal hakkı sıkıştırmayın bu kadar yahu.. :)

Yok kardeşim sıkıştırma değil biliyorsun bizdede var VW... =)

Geri
Üst Alt