Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf Orjinal 5" teyp v. Toledo

kaiser_1453

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Başlık olarak açtım ama kusura bakmayin. Orjinal Golf 7 5" ekranli teyp var montaj dahil 550 tl nasil fiyat sizce? Bunlar bizim toledolara uyumlu mudur? Nasil ogrenebilirim?
Simdiden tesekkurler.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Arkadaşlar Merhaba,
Başlık olarak açtım ama kusura bakmayin. Orjinal Golf 7 5" ekranli teyp var montaj dahil 550 tl nasil fiyat sizce? Bunlar bizim toledolara uyumlu mudur? Nasil ogrenebilirim?
Simdiden tesekkurler.
Arka soket kısmına bakmak gerekir bir de çerçeve içerisine tam uyuyor mu diye

Arkadaşlar Merhaba,
Simdiden tesekkurler.

Golf 7 ekran montaj dahil iyi fiyat bence. Ama 5 inc küçük değil mi ? Yani önceki ekran arızalandığı için mi yeni ekran alıyorsunuz. Zaten standart geliyor bu ekran diye biliyorum. VAG grubunda kullanılan birçok ekipman birbirlerinden alınma. Yani multimedya cihazları da aynı. Sadece çerçeveleri ve içerisindeki yazılımları farklı. Sizin araca takılabilir diye DÜŞÜNÜYORUM. Ancak ekrandaki görsel Golf 7' nin olacaktır. Optik park ve araç durumunda Golf araç görselini görürsünüz gibi...

Geri
Üst Alt