VW Golf Orjinal 5" teyp v. Toledo | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

VW Golf Orjinal 5" teyp v. Toledo

kaiser_1453

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Başlık olarak açtım ama kusura bakmayin. Orjinal Golf 7 5" ekranli teyp var montaj dahil 550 tl nasil fiyat sizce? Bunlar bizim toledolara uyumlu mudur? Nasil ogrenebilirim?
Simdiden tesekkurler.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar Merhaba,
Başlık olarak açtım ama kusura bakmayin. Orjinal Golf 7 5" ekranli teyp var montaj dahil 550 tl nasil fiyat sizce? Bunlar bizim toledolara uyumlu mudur? Nasil ogrenebilirim?
Simdiden tesekkurler.
Arka soket kısmına bakmak gerekir bir de çerçeve içerisine tam uyuyor mu diye

LKTN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Simdiden tesekkurler.
Golf 7 ekran montaj dahil iyi fiyat bence. Ama 5 inc küçük değil mi ? Yani önceki ekran arızalandığı için mi yeni ekran alıyorsunuz. Zaten standart geliyor bu ekran diye biliyorum. VAG grubunda kullanılan birçok ekipman birbirlerinden alınma. Yani multimedya cihazları da aynı. Sadece çerçeveleri ve içerisindeki yazılımları farklı. Sizin araca takılabilir diye DÜŞÜNÜYORUM. Ancak ekrandaki görsel Golf 7' nin olacaktır. Optik park ve araç durumunda Golf araç görselini görürsünüz gibi...

Üst Alt